У зв’язку із напруженою ситуацією на сході країни, наприкінці липня до міста Ромни прибуло 17 дітей із Лисичанська, Рубіжного, Луганська та Сіверодонецька, яких розмістили та забезпечили всім необхідним у Роменській школі-інтернат ім. О. А. Деревської.
Тепер діти із задоволенням пізнають місто, відвідують різноманітні екскурсії, ходять на річку, спілкуються з новими друзями.
Завітали діти зі сходу і до Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», де відчули комфорт, затишок та гостинність господарів навчального закладу.
![Фото 1. 14.08.2014](/news/14.08.2014/001.jpg)
![Фото 2. 14.08.2014](/news/14.08.2014/002.jpg)
![Фото 3. 14.08.2014](/news/14.08.2014/003.jpg)
Вони відвідали музеї навчального закладу, побували в майстернях та лабораторіях, дізнавшись багато нового про робітничі професії, їх важливість та престижність на сучасному ринку праці.
![Фото 4. 14.08.2014](/news/14.08.2014/004.jpg)
![Фото 5. 14.08.2014](/news/14.08.2014/005.jpg)
![Фото 6. 14.08.2014](/news/14.08.2014/006.jpg)
![Фото 7. 14.08.2014](/news/14.08.2014/007.jpg)
Для гостей також було організовано солодкий стіл з різноманітними смаколиками, яким дуже зраділи дітлахи.
![Фото 8. 14.08.2014](/news/14.08.2014/008.jpg)
![Фото 9. 14.08.2014](/news/14.08.2014/009.jpg)
![Фото 10. 14.08.2014](/news/14.08.2014/010.jpg)
![Фото 11. 14.08.2014](/news/14.08.2014/011.jpg)