Нещодавно пройшли загальні збори працівників училища.
![Фото 2. 29.06.2014](/news/29.06.2014/002.jpg)
![Фото 3. 29.06.2014](/news/29.06.2014/003.jpg)
Згідно порядку денного, головне питання, що було обговорено присутніми, це - «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Івановича Помарана за підсумками роботи у 2013-2014 навчальному році».
![Фото 1. 29.06.2014](/news/29.06.2014/001.jpg)
У своєму виступі Павло Помаран зупинився на головних досягненнях учнівського та педагогічного колективу протягом навчального року. Звернув увагу на питання матеріально-технічної бази училища, навчальну, виховну, виробничу діяльність. Також окреслив завдання на наступний рік.
![Фото 4. 29.06.2014](/news/29.06.2014/004.jpg)
У результаті голосування працівників училища, діяльність директора Роменського ВПУ була оцінена досить високо.