12 жовтня проходив обласний збір Ради лідерів учнівського самоврядування ДПТНЗ області. Від нашого училища в роботі молодіжного форуму брали участь Самойленко Анна та Мельник Інна. Дівчата з цікавістю ознайомилися з кращими напрацюваннями організації роботи учнівського самоврядування, поділилися власним досвідом.
Всі учасники збору збагатилися враженнями, новими ідеями, які будуть використані в подальшій діяльності.
![Фото 1. рада](/news/12.10.2011/001.jpg)
Учасники учнівського форуму
![Фото 2. рада](/news/12.10.2011/002.jpg)
Мельник Інна – голова учнівської ради