27 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, вчителями, майстрами, своїми одногрупниками.
![Фото 1. 27.06.2014](/news/27.06.2014/001.jpg)
Привітати їх прийшли друзі, батьки, рідні, які зі сльозами на очах проводжали учнів у доросле самостійне життя.
![Фото 2. 27.06.2014](/news/27.06.2014/002.jpg)
Позаду хвилюючий останній екзамен та захист дипломних робіт, а попереду - безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів.
![Фото 35. 27.06.2014](/news/27.06.2014/035.jpg)
На свято завітали почесні гості: заступник міського голови з гуманітарних питань Ігор Тетірко, секретар Роменської міської ради Володимир Книга та священник-настоятель Всіхсвятської церкви, отець Димитрій Долгий, які привітали випускників із закінченням Роменського ВПУ, що стало для багатьох другою домівкою та побажали міцного здоров`я, сімейного благополуччя і здійснення мрій в особистому й професійному житті.
![Фото 3. 27.06.2014](/news/27.06.2014/003.jpg)
![Фото 18. 27.06.2014](/news/27.06.2014/018.jpg)
Винуватців свята поздоровив директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який наголосив, що випускники професійно-технічного навчального закладу – це висококваліфіковані працівники, від реалізації професійних навичок, вмінь та здібностей яких, залежить майбутній розвиток і конкурентоспроможність підприємств та установ Роменщини, Сумської області й країни загалом, та побажав молодим фахівцям творчих і професійних злетів й успіхів у всіх починаннях.
![Фото 4. 27.06.2014](/news/27.06.2014/004.jpg)
![Фото 5. 27.06.2014](/news/27.06.2014/005.jpg)
![Фото 6. 27.06.2014](/news/27.06.2014/006.jpg)
![Фото 7. 27.06.2014](/news/27.06.2014/007.jpg)
![Фото 8. 27.06.2014](/news/27.06.2014/008.jpg)
![Фото 9. 27.06.2014](/news/27.06.2014/009.jpg)
![Фото 11. 27.06.2014](/news/27.06.2014/010.jpg)
![Фото 11. 27.06.2014](/news/27.06.2014/011.jpg)
![Фото 12. 27.06.2014](/news/27.06.2014/012.jpg)
![Фото 13. 27.06.2014](/news/27.06.2014/013.jpg)
![Фото 14. 27.06.2014](/news/27.06.2014/014.jpg)
![Фото 15. 27.06.2014](/news/27.06.2014/015.jpg)
![Фото 16. 27.06.2014](/news/27.06.2014/016.jpg)
![Фото 17. 27.06.2014](/news/27.06.2014/017.jpg)
З материнською теплотою та найкращими побажаннями на щасливе майбутнє, звернулася до юнаків і дівчат класний керівник групи СТ-3 Алла Скляр. Зворушливі слова на адресу дітей прозвучали від найрідніших людей – батьків.
![Фото 22. 27.06.2014](/news/27.06.2014/022.jpg)
![Фото 23. 27.06.2014](/news/27.06.2014/023.jpg)
Випускники - Анна Лебедь (група КЗ-4) та Юрій Божко (група БС-5) подякували адміністрації та педагогічному колективу навчального закладу за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, доброту і щедрість душі, адже саме викладачі, майстри, класні керівники, які щодня віддавали учням найдорожче – свій час, увагу і мудрість, не раз заміняли батьків у хвилини успіхів і невдач, були порадниками і друзями. Тому у цей день всіх випускників переповнює сум від розлуки з рідним училищем і радість від зустрічі з майбутнім.
![Фото 19. 27.06.2014](/news/27.06.2014/019.jpg)
![Фото 20. 27.06.2014](/news/27.06.2014/020.jpg)
![Фото 21. 27.06.2014](/news/27.06.2014/021.jpg)
Благословив випускників на добру путь священик-настоятель Всіхсвятської церкви, отець Димитрій Долгий.
![Фото 24. 27.06.2014](/news/27.06.2014/024.jpg)
Мати свого янгола-охоронця, який би завжди оберігав від біди та зла і допомагав в скрутні хвилини, побажало випускникам маленьке янголятко, яке осипало учнів квітами надії та віри.
![Фото 25. 27.06.2014](/news/27.06.2014/025.jpg)
![Фото 26. 27.06.2014](/news/27.06.2014/026.jpg)
Музичні вітання в дарунок всім випускникам пролунали від учнів та викладачів навчального закладу.
![Фото 27. 27.06.2014](/news/27.06.2014/027.jpg)
![Фото 28. 27.06.2014](/news/27.06.2014/028.jpg)
![Фото 29. 27.06.2014](/news/27.06.2014/029.jpg)
Після святкового концерту юнаки та дівчата вийшли на подвір`я училища, де випустили в небо повітряні різнокольорові кульки та голубів як символ прощання з дитинством.
![Фото 30. 27.06.2014](/news/27.06.2014/030.jpg)
![Фото 31. 27.06.2014](/news/27.06.2014/031.jpg)
![Фото 32. 27.06.2014](/news/27.06.2014/032.jpg)
![Фото 33. 27.06.2014](/news/27.06.2014/033.jpg)
![Фото 34. 27.06.2014](/news/27.06.2014/034.jpg)