21 травня в місті Суми на базі ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг» відбувся фестиваль «Кришталевий силует» серед учнів ПТНЗ.
Метою фестивалю є створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їй підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку.
Творчий колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - «Ромен-цвіт» взяв участь у фестивалі в номінації «Український водевіль» з колекцією одягу «Etno-Fashion».
![Фото 1. 22.05.2014](/news/22.05.2014/001.jpg)
![Фото 2. 22.05.2014](/news/22.05.2014/002.jpg)
![Фото 3. 22.05.2014](/news/22.05.2014/003.jpg)
![Фото 4. 22.05.2014](/news/22.05.2014/004.jpg)
![Фото 5. 22.05.2014](/news/22.05.2014/005.jpg)
![Фото 6. 22.05.2014](/news/22.05.2014/006.jpg)
Результатом участі нашого навчального закладу у фестивалі, стали отримані нагороди: диплом учасника ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» серед творчих колективів професійно-технічних навчальних закладів, диплом ІІІ фестивалю краси та моди «Кришталевий силует-2014» колекція «Etno-Fashion» у номінації «Український водевіль» за вірність національним традиціям та пам’ятний знак фестивалю.
![Фото 7. 22.05.2014](/news/22.05.2014/007.jpg)
![Фото 8. 22.05.2014](/news/22.05.2014/008.jpg)
![Фото 9. 22.05.2014](/news/22.05.2014/009.jpg)
![Фото 10. 22.05.2014](/news/22.05.2014/010.jpg)