Травневий зорепад – ясні прозорі,
В травневий зорепад співають зорі.
Яскраві кольори, і музика луна –
Веселка чарівна.
Травневий зорепад усіх скликає.
В травневий зорепад весна співає.
Здається на землі немає кращих свят –
Травневий зорепад!
Нещодавно в м. Сквирі Київської області відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Травневий зорепад», організований ДНЗ «Сквирське вище професійне училище» та Білоцерківським будинком художньої творчості за підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації.
Щороку конкурс відкриває для громадськості все нові і нові юні зірочки сцени, сприяє їх подальшому розвитку та дає шлях у велике мистецтво. 2014 рік не став виключенням, адже, на мистецьке свято до Сквири завітали солісти, дуети, вокальні гурти професійно-технічних навчальних закладів - близько 28 учасників з усієї України, які показали високу виконавську майстерність, харизму, драйв.
![Фото 1. 20.05.2014](/news/20.05.2014/001.jpg)
Свою мрію побувати серед талановитої та творчої молоді здійснила й учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Анна Дзюба, яка за підтримки директора навчального закладу Павла Помарана, який постійно сприяє розвитку творчих обдарувань серед учнівської молоді, відвідала «Травневий зорепад».
![Фото 5. 20.05.2014](/news/20.05.2014/005.jpg)
Протягом трьох днів учасники конкурсу демонстрували свої вокальні здібності. Авторитетному журі, до складу якого увійшли високопрофесійні фахівці з вокального мистецтва, було дуже важко визначити переможця у розмаїтті талантів. Велика концертна програма не залишила байдужими і численних глядачів, які високо оцінили мистецький доробок представників професійно-технічної освіти.
![Фото 06. 20.05.2014](/news/20.05.2014/006.jpg)
![Фото 08. 20.05.2014](/news/20.05.2014/008.jpg)
![Фото 09. 20.05.2014](/news/20.05.2014/009.jpg)
![Фото 15. 20.05.2014](/news/20.05.2014/015.jpg)
![Фото 07. 20.05.2014](/news/20.05.2014/007.jpg)
![Фото 17. 20.05.2014](/news/20.05.2014/017.jpg)
![Фото 16. 20.05.2014](/news/20.05.2014/016.jpg)
Анна Дзюба гідно представила себе та свій навчальний заклад на конкурсі. У результаті відбіркових турів, вона потрапила до числа фіналістів, проявивши, при цьому, творчу індивідуальність та емоційність виконання. Анна нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України та пам’ятними подарунками.
![Фото 2. 20.05.2014](/news/20.05.2014/002.jpg)
![Фото 3. 20.05.2014](/news/20.05.2014/003.jpg)
![Фото 4. 20.05.2014](/news/20.05.2014/004.jpg)
![Фото 14. 20.05.2014](/news/20.05.2014/014.jpg)
![Фото 23. 20.05.2014](/news/20.05.2014/023.jpg)
«Травневий зорепад -2014» - це було дійсно свято молодості, творчості, краси та любові. Окрім виступів, учасники конкурсу також мали змогу поближче познайомитися, спілкуючись у колі однодумців, знайти нових друзів та знайомих. Також юнаки та дівчата відвідали численні екскурсії, в організації яких сприяв український політик, Народний депутат України, колишній міський голова Сквири Євгеній Суслов.
![Фото 18. 20.05.2014](/news/20.05.2014/018.jpg)
![Фото 19. 20.05.2014](/news/20.05.2014/019.jpg)
![Фото 20. 20.05.2014](/news/20.05.2014/020.jpg)
![Фото 26. 20.05.2014](/news/20.05.2014/026.jpg)
![Фото 10. 20.05.2014](/news/20.05.2014/010.jpg)
![Фото 11. 20.05.2014](/news/20.05.2014/011.jpg)
![Фото 13. 20.05.2014](/news/20.05.2014/013.jpg)
![Фото 12. 20.05.2014](/news/20.05.2014/012.jpg)
![Фото 24. 20.05.2014](/news/20.05.2014/024.jpg)
![Фото 25. 20.05.2014](/news/20.05.2014/025.jpg)
![Фото 27. 20.05.2014](/news/20.05.2014/027.jpg)