Дружня училищна родина, як завжди, щовівторка, зібралася 13 травня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ», аби обговорити актуальні питання життєдіяльності навчального закладу та окреслити завдання на найближчий час.
![Фото 1. 13.05.2014](/news/13.05.2014/001.jpg)
![Фото 2. 13.05.2014](/news/13.05.2014/002.jpg)
Цього разу головним є підготовка до державної підсумкової атестації, написання контрольних робіт, здача екзаменів, а також відвідування учнями уроків. Серйозно підійти до питання успішного закінчення навчального року – саме на цьому наголосив, звертаючись до учнівського колективу, директор Роменського ВПУ Павло Помаран.
![Фото 3. 13.05.2014](/news/13.05.2014/003.jpg)
Заступник директора Тетяна Рукавичка оголосила результати загальноучилищного конкурсу «Мій найкращий урок», який нещодавно проходив в навчальному закладі серед викладачів та майстрів виробничого навчання. Отже, кращим став, зайнявши І місце – майстер виробничого навчання Товстоп`ят Олексій Іванович, ІІ місце зайняла молодий викладач – Мартинішина Юлія Юріївна, а ІІІ місце отримала викладач Новак Олександра Іванівна. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів у професійній та творчій роботі.
![Фото 4. 13.05.2014](/news/13.05.2014/004.jpg)
![Фото 5. 13.05.2014](/news/13.05.2014/005.jpg)
![Фото 6. 13.05.2014](/news/13.05.2014/006.jpg)