Настання сонячних весняних днів для учнівського колективу Роменського ВПУ - це не лише привід для веселого відпочинку в колі друзів й одногрупників. Це ще й час серйозно задуматися про своє навчання, адже розпочинається гаряча пора написання контрольних, курсових робіт, здача екзаменів.
Нині в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розпочато державну підсумкову атестацію. Учні випускних груп завершують розроблення дипломних проектів та робіт, повторюють вивчений матеріал з теоретичних та професійних дисциплін, удосконалюють практичні навички зі своєї професії, аби гідно завершити навчання, отримавши відповідний освітній рівень та диплом державного зразка, й головне, стати професіоналами у своїй справі.
![Фото 1. 14.05.2014](/news/14.05.2014/001.jpg)
![Фото 2. 14.05.2014](/news/14.05.2014/002.jpg)
![Фото 3. 14.05.2014](/news/14.05.2014/003.jpg)
![Фото 4. 14.05.2014](/news/14.05.2014/004.jpg)
![Фото 5. 14.05.2014](/news/14.05.2014/005.jpg)