В поточному навчальному році 208 учнів поповнили дружню сім'ю училища. Стало доброю традицією проводити посвяту в першокурсники на березі річки Ромен. Дотепні жарти, спортивно розважальні конкурси, польова каша, веселе спілкування дали змогу краще пізнати один одного, розкритися здібностям першокурсникам.
![Фото 1. посвята](/news/07.09.2011/001.jpg)
Першокурсники одержали символічний учнівський квиток.
![Фото 2. посвята](/news/07.09.2011/002.jpg)
Чоловіки зварять, чоловіки зїдять.
![Фото 3. посвята](/news/07.09.2011/003.jpg)
Кухарі - хлопці завжди готують смачніше.
![Фото 4. посвята](/news/07.09.2011/004.jpg)
Хто перший?
![Фото 5. посвята](/news/07.09.2011/005.jpg)
Вони показують неабияку спритність.
![Фото 6. посвята](/news/07.09.2011/006.jpg)
Перша спільна каша.
![Фото 7. посвята](/news/07.09.2011/007.jpg)
Хто сильніший?
![Фото 8. посвята](/news/07.09.2011/008.jpg)
Хто сильніший?