Традиційна загальноучилищна лінійка через несприятливі погодні умови у вівторок не відбулась. Та насичене цікавими подіями учнівське життя не може чекати наступного тижня, і училищна родина зібралась для обговорення важливих питань сьогодні, 17 ківтня.
![Фото 13. 17.04.2014](/news/17.04.2014/013.jpg)
Почалась лінійка з приємного моменту – нагородження переможців спортивних змагань, які проводились у навчальному закладі на Всесвітній день здоровя. Солодкі призи та почесні грамоти вручили учням та працівникам училища директор Роменського ВПУ Павло Помаран та керівник фізичного виховання Олександр Полєжай. Спорт – запорука гарного самопочуття, тому ми маємо рівнятись на призерів змагань та докладати всіх зусиль для покращення здоровя.
![Фото 12. 17.04.2014](/news/17.04.2014/012.jpg)
![Фото 1. 17.04.2014](/news/17.04.2014/001.jpg)
![Фото 2. 17.04.2014](/news/17.04.2014/002.jpg)
![Фото 3. 17.04.2014](/news/17.04.2014/003.jpg)
![Фото 4. 17.04.2014](/news/17.04.2014/004.jpg)
![Фото 5. 17.04.2014](/news/17.04.2014/005.jpg)
![Фото 6. 17.04.2014](/news/17.04.2014/006.jpg)
![Фото 7. 17.04.2014](/news/17.04.2014/007.jpg)
![Фото 8. 17.04.2014](/news/17.04.2014/008.jpg)
![Фото 9. 17.04.2014](/news/17.04.2014/009.jpg)
![Фото 10. 17.04.2014](/news/17.04.2014/010.jpg)
![Фото 14. 17.04.2014](/news/17.04.2014/014.jpg)
![Фото 16. 17.04.2014](/news/17.04.2014/016.jpg)
Заступник директора з НМР Тетяна Рукавичка висловила щиру подяку всім учасникам виставки «Від творчого вчителя – до творчого учня», яка проходила в межах семінару-практикуму викладачів курсу духовно-морального спрямування професійно-технічних навчальних закладів області «Духовний розвиток особистості – пріоритетний напрямок сучасної освіти». Тетяна Яківна наголосила, що всі роботи учнів та їх наставників заслуговують на винагороду, оскільки виконані майстерно, творчо та професійно, і перед журі постала нелегка задача – визначити найкращих.
Директор Роменського ВПУ Павло Помаран звернувся до учнів навчального закладу з проханням дотримуватися правил поведінки під час Великодніх свят, побажав всім присутнім успіхів, добра, радості та гармонії.