Додаткові можливості для розвитку здібностей учнів, їх наполегливості, комунікабельності, вміння працювати як самостійно , так і в команді, а також зацікавити юнаків та дівчат навчальними дисциплінами та мотивувати до їх подальшого ефективного вивчення, дають проведення предметних тижнів, які є традиційними та улюбленими в Роменському ВПУ.
Математика, фізика та астрономія тісно повязані між собою, тому предметний «Тиждень математики, фізики та астрономії», який тривав у навчальному закладі з 7 по 11 квітня, став надзвичайно цікавим та захоплюючим і для учнів, і для викладачів. У ході проведення тижня до роботи залучилися учні з художніми, артистичними та музичними здібностями. Художники приготували емблеми до КВК та позмагалися в оформленні стіннівок, які були розміщені у коридорах навчального закладу. Виставка-конкурс газет мала тему: «Математика і фізика в моїй професії». Найцікавіщими, на думку журі, виявилися стіннівки:
- «Світ математики» (гр. АСЕ-1);
- «Математика» (гр. КЗ-2);
- «Не вір очам своїм» ( гр. КК-1);
- «Фізика в твоїй професії» (КК-3);
- «Без розрахунків математики та законів фізики неможливо побудувати жодної споруди» (ОКБ-2).
![Фото 13. 14.04.2014](/news/14.04.2014/013.jpg)
![Фото 18. 14.04.2014](/news/14.04.2014/018.jpg)
![Фото 14. 14.04.2014](/news/14.04.2014/014.jpg)
![Фото 15. 14.04.2014](/news/14.04.2014/015.jpg)
![Фото 16. 14.04.2014](/news/14.04.2014/016.jpg)
![Фото 17. 14.04.2014](/news/14.04.2014/017.jpg)
Акторські, музичні та вокальні таланти весело та гармонійно оживили світ сухих цифр та фактів. Але, звичайно, основою всіх заходів стали власне математика, фізика та астрономія, в яку діти поринули шляхом веселих інтелектуальних розваг. Конкурси, змагання, вікторини, КВК дали можливість учням показати всі свої таланти, вміння, навички та розумові здібності і водночас пізнати нове, невідоме, навчитися працювати в команді, підтримувати, допомагати.
У рамках тижня відбулась презентація інтерактивних конкурсів «Левеня» та «Кенгуру», під час яких юнаки та дівчата розширили та поглибили знання з фізики та математики у формі яскравих та захоплюючих завдань.
Цього року більше 25 учнів було залучено до Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру - 2014» та Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня».
![Фото 21. 14.04.2014](/news/14.04.2014/021.jpg)
![Фото 20. 14.04.2014](/news/14.04.2014/020.jpg)
![Фото 19. 14.04.2014](/news/14.04.2014/019.jpg)
Свої спостережливість, кмітливість, активність, винахідливість та інтелект учні продемонстрували під час фізико-математичного КВК «Про серйозне жартома». У «боротьбі розумів» взяли участь команда хлопців групи АСЕ-1 «Кмітливі» та команда дівчат групи КК-1 «Винахідливі».
![Фото 12. 14.04.2014](/news/14.04.2014/012.jpg)
![Фото 11. 14.04.2014](/news/14.04.2014/011.jpg)
Під час підрахунку голосів почесним журі, всі присутні із задоволенням слухали гумореску «Едік-математик » у виконанні Михайла Пишного, пісні у виконанні Галини Синенко та Крістіни Олійник.
![Фото 6. 14.04.2014](/news/14.04.2014/006.jpg)
![Фото 9. 14.04.2014](/news/14.04.2014/009.jpg)
![Фото 2. 14.04.2014](/news/14.04.2014/002.jpg)
![Фото 4. 14.04.2014](/news/14.04.2014/004.jpg)
Наполегливо та впевнено вели свої команди вперед капітани Оксана Терещенко та Вадим Олексієнко, а вболівальники активно підтримували своїх фаворитів, розгадуючи складні ребуси та задачі
![Фото 5. 14.04.2014](/news/14.04.2014/005.jpg)
![Фото 1. 14.04.2014](/news/14.04.2014/001.jpg)
![Фото 8. 14.04.2014](/news/14.04.2014/008.jpg)
![Фото 3. 14.04.2014](/news/14.04.2014/003.jpg)
Журі у складі викладачів Тетяни Марченко, Ірини Жадько та Віти Хуторної обєктивно та справедливо оцінювало розум, винахідливість та кмітливість учасників КВК. За результатами всіх етапів конкурсу – перемогла дружба!
![Фото 10. 14.04.2014](/news/14.04.2014/010.jpg)
Учні групи КК-1 на чолі з класним керівником Світланою Солоненко влаштували віртуальну «Подорож Сонячною системою». Учні дізналися семантичне походження назв планет та міфи, повязані з ними. Фільм «За межами атмосфери Землі» ознайомив всіх присутніх зі структурою Сонячної системи та особливостями ії планет.
Завершив предметний тиждень турнір серед знавців фізико-математичних ребусів «Розгадайте таємне послання», у ході якого кожний учасник продемонстрував не лише кмітливість, а й фантазію, уяву та нестандартний підхід до розвязання таких складних задач з елементами творчості.
Організували предметний «Тиждень математики, фізики та астрономії» викладачі точних наук Віра Карпенко, Світлана Солоненко, Оксана Лазоренко за підтримки та активної участі учнів навчального закладу.
І найголовніше — це те, що проведений тиждень дав заряд позитивних емоцій, відчуття радості перемоги, впевненості , рішучості та вміння логічно та неординарно мислити.
![Фото 7. 14.04.2014](/news/14.04.2014/007.jpg)