Згідно розпорядження Міністерства освіти і науки України від 21.03.2014 №1/0-168 щодо участі у проведенні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Шульги, 1 квітня на Сумщині стартувала акція «За чисте довкілля» з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження обєктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.
Акція триватиме до 5 травня, а 12 квітня в області буде проведено День благоустрою та довкілля.
Працівники та учні Роменського вищого професійного училища ніколи не стоять осторонь таких заходів і завжди приймають активну участь не лише у благоустрої училища та приведенні до належного санітарного стану прилеглих територій, а й не байдуже ставляться до громадських місць, адже здоров’я кожного з нас напряму залежить від навколишнього середовища.
![Фото 10. 13.04.2014](/news/13.04.2014/010.jpg)
![Фото 8. 13.04.2014](/news/13.04.2014/008.jpg)
![Фото 9. 13.04.2014](/news/13.04.2014/009.jpg)
![Фото 11. 13.04.2014](/news/13.04.2014/011.jpg)
До участі в акції залучились всі працівники та учні навчального закладу. Було здійснено цілий ряд заходів, спрямованих на «генеральне» прибирання: приведення у належний стан території училища, очищення від сміття прилеглих територій, скопування клумб, вапнування дерев, приведення у порядок меморіального комплексу.
![Фото 12. 13.04.2014](/news/13.04.2014/012.jpg)
![Фото 13. 13.04.2014](/news/13.04.2014/013.jpg)
![Фото 14. 13.04.2014](/news/13.04.2014/014.jpg)
![Фото 15. 13.04.2014](/news/13.04.2014/015.jpg)
![Фото 16. 13.04.2014](/news/13.04.2014/016.jpg)
Абсолютно кожна людина знає, що дерева – це не лише окраса міста, прохолода в літню спеку та смачні плоди, це – «легені» нашої планети, це кисень, необхідний для існування всього живого.
На жаль, у сучасному світі афоризм: "До людини – існує ліс, після людини – пустеля" став жахливою нормою. Велика кількість масштабних екологічних бід починається саме з вирубування лісів. Україна не є винятком. Щоб залікувати рани нашої планети, педагогічний та учнівський колектив здійснив висадку молодих саджанців. Хай це лише краплина у морі глобальної світової екологічної проблеми, але якщо кожен з нас посадить хоч одне дерево, наша планета стане квітучим садом, де будуть народжуватись, рости та жити щасливі люди.
![Фото 7. 13.04.2014](/news/13.04.2014/007.jpg)
![Фото 5. 13.04.2014](/news/13.04.2014/005.jpg)
![Фото 6. 13.04.2014](/news/13.04.2014/006.jpg)
![Фото 4. 13.04.2014](/news/13.04.2014/004.jpg)
![Фото 2. 13.04.2014](/news/13.04.2014/002.jpg)
![Фото 3. 13.04.2014](/news/13.04.2014/003.jpg)
Бережімо нашу планету, нашу країну, наше місто!