Роменське ВПУ завжди відзначалося високим рівнем фахової підготовки, умінням цікаво та змістовно організувати виховні та культурно-масові заходи. Ось і цього року з 24 березня по 28 березня було організовано та проведено предметний тиждень «Кравецької справи», який поєднав у собі навчально-виховну діяльність методичної комісії з профорієнтаційною роботою.
Учні груп «Кравець, закрійник» підготували цікаві стінгазети, кросворди та ребуси, які були гарно оформлені і містили в собі дуже багато цікавої та корисної інформації. В рамках тижня проходила виставка робіт учнів. На перервах демонструвались тематичні відеоролики. Учні всього училища мали змогу познайомитися з історією виникнення професій легкої промисловості.
![Фото 34. 29.03.2014](/news/29.03.2014/034.jpg)
![Фото 36. 29.03.2014](/news/29.03.2014/036.jpg)
![Фото 37. 29.03.2014](/news/29.03.2014/037.jpg)
![Фото 38. 29.03.2014](/news/29.03.2014/038.jpg)
![Фото 39. 29.03.2014](/news/29.03.2014/039.jpg)
![Фото 41. 29.03.2014](/news/29.03.2014/041.jpg)
Важливим напрямком роботи кожного навчального закладу є профорієнтаційна робота. З цією метою проводилися індивідуальні зустрічі з випускниками шкіл, у ході яких учні не тільки ознайомились з навчальним закладом , а й взяли безпосередню участь у проведенні різноманітних заходів. Під час таких зустрічей проводилися майстер-класи.
25 березня проведено майстер-клас з теми «Декоративне оздоблення постільної та столової білизни»
Кожна жінка намагається прикрасити себе і своє житло, використовуючи різні підручні матеріали і всю свою фантазію та смак. Подушка, оздоблена штучними квітами, стане вишуканою прикрасою інтер єру кімнати.
![Фото 32. 29.03.2014](/news/29.03.2014/032.jpg)
![Фото 33. 29.03.2014](/news/29.03.2014/033.jpg)
![Фото 30. 29.03.2014](/news/29.03.2014/030.jpg)
![Фото 31. 29.03.2014](/news/29.03.2014/031.jpg)
![Фото 29. 29.03.2014](/news/29.03.2014/029.jpg)
![Фото 28. 29.03.2014](/news/29.03.2014/028.jpg)
26 березня проведено майстер-клас з теми «Виготовлення ляльки-мотанки»
Зацікавленість та захоплення гостей викликав майстер-клас з виготовлення ляльки- мотанки, який провела майстер виробничого навчання Помаран Тетяна Миколаївна. Ляька-мотанка - це давній оберіг української родини. Великі й маленькі, без чітко окресленого обличчя, вбрані у національний одяг - вони є посередниками між живими й тими, кого на цьому світі вже немає. Вузликові ляльки існують майже 5000 років, з тих пір, як почали вирощувати льон. Лялька-мотанка – це втілення добра і лагідності, вона основа родоводу та етносу, любові до милого серцю краю, сподівання на краще, віра в добро та захист від злих сил. І не важливо, зроблена вона нашвидкуруч для тимчасової дитячої забавки, чи виготовлена старанно в якості подарунка на свято.
![Фото 27. 29.03.2014](/news/29.03.2014/027.jpg)
![Фото 25. 29.03.2014](/news/29.03.2014/025.jpg)
![Фото 22. 29.03.2014](/news/29.03.2014/022.jpg)
![Фото 21. 29.03.2014](/news/29.03.2014/021.jpg)
![Фото 20. 29.03.2014](/news/29.03.2014/020.jpg)
![Фото 19. 29.03.2014](/news/29.03.2014/019.jpg)
![Фото 18. 29.03.2014](/news/29.03.2014/018.jpg)
![Фото 17. 29.03.2014](/news/29.03.2014/017.jpg)
![Фото 16. 29.03.2014](/news/29.03.2014/016.jpg)
![Фото 15. 29.03.2014](/news/29.03.2014/015.jpg)
![Фото 13. 29.03.2014](/news/29.03.2014/013.jpg)
27 березня проведено виховну годину на тему «Вишивка в нашому житті»»
" Хто зберіг любов до краю
І не зрікся роду,
Тільки той віддав всю душу,
Все, що зміг, народу ".
Пугач Тамара Миколаївна ознайомила всіх присутніх з мистецтвом вишивки, історією, способами, територіальними особливостями та обрядовістю вишиванок, зокрема, рушників, жіночих та чоловічих сорочок.
![Фото 6. 29.03.2014](/news/29.03.2014/006.jpg)
![Фото 11. 29.03.2014](/news/29.03.2014/011.jpg)
![Фото 8. 29.03.2014](/news/29.03.2014/008.jpg)
![Фото 10. 29.03.2014](/news/29.03.2014/010.jpg)
![Фото 9. 29.03.2014](/news/29.03.2014/009.jpg)
![Фото 5. 29.03.2014](/news/29.03.2014/005.jpg)
![Фото 2. 29.03.2014](/news/29.03.2014/002.jpg)
Підсумки тижня було підведено у ході засідання методичної комісії , на якому обговорилися питання розвитку, вдосконалення, впровадження нових методик викладання та підвищення мотивації учнів до обрання професій легкої промисловості, а також були нагороджені переможці та активні учасники проведених заходів. Така форма профорієнтаційної роботи сподобалася і учням, і гостям училища. Ми будемо чекати результатів нашої плідної роботи.
![Фото 3. 29.03.2014](/news/29.03.2014/003.jpg)
![Фото 4. 29.03.2014](/news/29.03.2014/004.jpg)
![Фото 1. 29.03.2014](/news/29.03.2014/001.jpg)
![Фото 7. 29.03.2014](/news/29.03.2014/007.jpg)
ЗАПРШУЄМО НА НАВЧАННЯ В РОМЕНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ!