Роменська міська молодіжна громадська організація «Сузір я» - молоді викладачі та учні ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище”- в цю пору року активно залучаються до природоохоронних та екологічних заходів усіх рівнів
Крім благоустрою училища, наведення належного санітарного стану прилеглої території, молодь не байдужа й до громадських місць.
![Фото 1. 27.03.2014](/news/28.03.2014/001.jpg)
Так, 27 березня, «сузір ївці» організували прибирання скверу на бульварі Свободи та території навколо скульптурної композиції “Героям революції” на міській площі імені І.П. Кавалерідзе.
У суботу, 29 березня, люди всього світу залучаються для проведення Години Землі – вимкненням світла на одну годину, щоб показати необхідність об єднаних дій для боротьби зі зміною клімату та з метою збереження навколишнього середовища. Напередодні громадська організація провела серед учнів ВПУ інформаційну кампанію з цього приводу.
28 березня члени громадської організації долучилися до акції “Посади дерево” та висадили молоді саджанці на території міського парку культури і відпочинку.
![Фото 4. 27.03.2014](/news/28.03.2014/004.jpg)
![Фото 6. 27.03.2014](/news/28.03.2014/006.jpg)
![Фото 7. 27.03.2014](/news/28.03.2014/007.jpg)
Попереду ще багато екологічних заходів. Готуємося до Дня птахів, до активної участі в акції «Зроби Україну чистою» (12 квітня) та Дня довкілля.
Цими заходами учні та викладачі Роменського ВПУ в котрий раз довели, що вони люблять своє рідне місто і докладають усіх зусиль, щоб зробити його чистим, затишним та красивим.