З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, розуміння необхідності та престижності робітничих професій, з 11 по 14 березня 2014 року в училищі пройшов тиждень професій: «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник». Тиждень був насичений різноманітними заходами, а саме: виставка учнівських стіннівок з професій на тему «Моя професія - професія майбутнього», «Сучасні технології виробничого процесу» та «Історія розвитку зварювання, автомобілебудування»; засідання круглого столу «Сучасність – крок у майбутнє»; майстер-клас за професією електрогазозварник; загальноучилищний конкурс професійної майстерності за професією «Слюсар з ремонту автомобілів», перегляд відеофільмів.
![Фото 1. 15.03.2014](/news/15.03.2014/001.jpg)
![Фото 2. 15.03.2014](/news/15.03.2014/002.jpg)
![Фото 3. 15.03.2014](/news/15.03.2014/003.jpg)
![Фото 4. 15.03.2014](/news/15.03.2014/004.jpg)
![Фото 5. 15.03.2014](/news/15.03.2014/005.jpg)
![Фото 6. 15.03.2014](/news/15.03.2014/006.jpg)
![Фото 7. 15.03.2014](/news/15.03.2014/007.jpg)
![Фото 8. 15.03.2014](/news/15.03.2014/008.jpg)
Кульмінацією тижня став конкурс професійної майстерності серед учнів, який проходив у два етапи. На першому етапі учасники конкурсу виконували теоретичне завдання, на другому етапі - практичне. У змаганні взяли участь 6 учнів групи АСЕ-3. Метою конкурсу є перевірка якості засвоєння теоретичного матеріалу учнями та залучення їх до активної навчально-виробничої праці, перевірка практичних навичок, а також виховання поваги до обраної професії та сприяння адаптації учнів до умов реального робочого місця.
![Фото 9. 15.03.2014](/news/15.03.2014/009.jpg)
![Фото 10. 15.03.2014](/news/15.03.2014/010.jpg)
ІІІ призове місце отримав Черниш Дмитро, ІІ місце виборов Чмура Юрій. Батурін Станіслав зайняв почесне І місце і буде приймати участь в обласному конкурсі професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».
![Фото 11. 15.03.2014](/news/15.03.2014/011.jpg)
![Фото 12. 15.03.2014](/news/15.03.2014/012.jpg)
![Фото 13. 15.03.2014](/news/15.03.2014/013.jpg)
![Фото 14. 15.03.2014](/news/15.03.2014/014.jpg)
Учні з великим задоволенням брали участь у проведенні всіх запланованих заходів, підтверджуючи цим, що вони цілком обдумано та цілеспрямовано обрали дану професію.
![Фото 15. 15.03.2014](/news/15.03.2014/015.jpg)
Сьогодні учні обрали професію слюсаря з ремонту автомобілів, електрогазозварника, а завтра - вона створить їхнє майбутнє.