Найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець, передають закохані одне одному свої почуття, розповідають про радість і щастя, про тугу та біль. Саме кохання, любов — джерело творчого натхнення багатьох поколінь. До цієї одвічної теми завжди зверталися художники, скульптори, філософи, композитори.
![Фото 1. 13.02.2014](/news/13.02.2014/001.jpg)
![Фото 2. 13.02.2014](/news/13.02.2014/002.jpg)
Напередодні цього романтичного свята учнівський та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на подвір’ї навчального закладу створили дивовижну скульптуру з льоду – пара сердець, які символізують кохання. До кожного з нас рано чи пізно в душу приходить це прекрасне почуття, воно поза віком і часом. Підтвердженням цього є і учні, і педагоги, і просто перехожі, які зупиняються біля скульптури в захопленні і радості, фотографуються, висловлюючи при цьому теплі і романтичні слова. І нехай ці серця з льоду, вони завжди будуть символом невмирущого палкого почуття, яке дарує людині свободу, дає крила і вічне життя.
![Фото 4. 13.02.2014](/news/13.02.2014/004.jpg)
![Фото 5. 13.02.2014](/news/13.02.2014/005.jpg)