Весь січень зима випробовувала нас лютими морозами, у зв’язку з чим у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не проводились загальноучилищні лінійки. Але прийшло довгоочікуване зниження температури, і сьогодні, 11 лютого, педагогічний та учнівський колективи зібрались на подвір’ї навчального закладу, щоб підвести підсумки першого місяця року, який був насичений різноманітними приємними подіями.
![Фото 1. 11.02.2014](/news/11.02.2014/001.jpg)
Лінійка пройшла у піднесеному урочистому настрої. Найактивнішим учасникам конкурсів, змагань та інших заходів заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т.Я. вручила грамоти та подяки.
![Фото 2. 11.02.2014](/news/11.02.2014/002.jpg)
![Фото 3. 11.02.2014](/news/11.02.2014/003.jpg)
![Фото 4. 11.02.2014](/news/11.02.2014/004.jpg)
![Фото 5. 11.02.2014](/news/11.02.2014/005.jpg)
Згідно календаря змагань училищної спартакіади Роменського ВПУ, з 16 по 23 січня 2014 року в навчальному закладі проходили змагання з баскетболу серед юнаків, в яких взяли участь 16 команд.
Керівник фізичного виховання Полєжай О.М .оголосив призові місця, а заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Т.Я. вручила грамоти юним баскетболістам.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Гулак І.В. ознайомила з планом заходів, які будуть проводитись в училищі впродовж тижня,та висловила сподівання, що учні навчального закладу проявлять активність і досягнуть високих показників у навчанні.
![Фото 8. 11.02.2014](/news/11.02.2014/008.jpg)
![Фото 6. 11.02.2014](/news/11.02.2014/006.jpg)
![Фото 7. 11.02.2014](/news/11.02.2014/007.jpg)