Добігає кінця 2013 рік. Наближається найулюбленіше свято – Новий рік, а це, перш за все, - чарівний і казковий світ, відчуття дитинства, розваг та веселощів, запах ялинки, мандарин, різнокольорові вогні та святковий стіл… це - світ, де можливо все…
У ці дні хочеться повністю поринути в прекрасну новорічну атмосферу, атмосферу свята, тепла і надій на безсумнівне здійснення всіх найзаповітніших бажань в наступному році. Сприяє цьому і відпочинок у колі знайомих, друзів, одногрупників, разом з якими просто весело та радісно проводити час, брати участь у різноманітних заходах.
25 грудня в Роменському ВПУ відбувся традиційний творчий конкурс стіннівок, екібан та ялинкових іграшок на новорічну тематику. Учні училища виготовили дивовижні вироби, що символізують Новий рік. Зранку, увазі всіх у холі училища були представлені новорічні стіннівки. Кожна з них була прекрасно оформлена та пронизана радісним передчуттям свята, що наближається. Оглянули роботи та пройнялись новорічно-різдвяним духом представники адміністрації, батьківського комітету та учнівського самоврядування, які й оцінюватимуть роботи.
![Фото 1. 25.12.2013](/news/25.12.2013/001.jpg)
![Фото 2. 25.12.2013](/news/25.12.2013/002.jpg)
![Фото 3. 25.12.2013](/news/25.12.2013/003.jpg)
![Фото 4. 25.12.2013](/news/25.12.2013/004.jpg)
На конкурсі екібан та іграшок учні ще раз довели – майстерності немає меж! Кожна з новорічних композицій була наділена характерними стилізованими рисами, відрізнялась розмаїттям фарб, матеріалів, оригінальною формою викладення та манерою передачі свята. Просто вражає розмах крил фантазії учнів та яскравість їхнього внутрішнього світу. У кожній, виготовленій власноруч іграшковій прикрасі, було вкладено душу, настрій, майстерність, власне відчуття новорічної казки. Яких тільки підручних матеріалів не використали юні майстри і майстрині! І ялинкові гілочки, і серветки, і тканину, і папір, і, навіть, макарони та перегорілі лампочки! А результат вразив всіх. У жодному супермаркеті ви не знайдете нічого подібного!
![Фото 5. 25.12.2013](/news/25.12.2013/005.jpg)
![Фото 6. 25.12.2013](/news/25.12.2013/006.jpg)
![Фото 7. 25.12.2013](/news/25.12.2013/007.jpg)
![Фото 8. 25.12.2013](/news/25.12.2013/008.jpg)
![Фото 9. 25.12.2013](/news/25.12.2013/009.jpg)
![Фото 10. 25.12.2013](/news/25.12.2013/010.jpg)
![Фото 11. 25.12.2013](/news/25.12.2013/011.jpg)
![Фото 12. 25.12.2013](/news/25.12.2013/012.jpg)
![Фото 13. 25.12.2013](/news/25.12.2013/013.jpg)
![Фото 14. 25.12.2013](/news/25.12.2013/014.jpg)
![Фото 15. 25.12.2013](/news/25.12.2013/015.jpg)
![Фото 16. 25.12.2013](/news/25.12.2013/016.jpg)
![Фото 17. 25.12.2013](/news/25.12.2013/017.jpg)
![Фото 18. 25.12.2013](/news/25.12.2013/018.jpg)
Усього на огляд компетентного журі було представлено більше п’ятдесяти експонатів. Всі вироби будуть оцінені компетентним журі, а переможців конкурсу ми дізнаємося на новорічному святі.
![Фото 19. 25.12.2013](/news/25.12.2013/019.jpg)
![Фото 20. 25.12.2013](/news/25.12.2013/020.jpg)
![Фото 21. 25.12.2013](/news/25.12.2013/021.jpg)
![Фото 22. 25.12.2013](/news/25.12.2013/022.jpg)
![Фото 23. 25.12.2013](/news/25.12.2013/023.jpg)
Бажаємо успіхів! Хай всі ваші роботи виявляться найкращими!