Колектив училища свято береже пам'ять про полеглих та вшановує їх. В цей день проводилась лінійка-пам'ять, покладання квітів, зустріч з очевидцями тих страшних воєнних років. Усі присутні пройнялися болем від далеких, але таких незабутніх подій. Кожен для себе усвідомив, яке це щастя жити під мирним небом.
Лінійка-память
![Фото 1. Лінійка](/news/22.06.2011/001.jpg)
Покладання квітів
![Фото 2. Виступ Ветерана](/news/22.06.2011/002.jpg)
Виступ очевидця Великої Вітчизняної війни - Тарнавського Ю.І.
![Фото 3. Покладання квітів](/news/22.06.2011/003.jpg)