24 травня пролунав прощальний дзвоник для наших випускників групи ОКН-2. Це перший випуск по професії конторський службовець (бухгалтерія). Із 27 випускників – п’ять учнів отримали диплом з відзнакою. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання з училищем, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і перше кохання. Все це - позаду. А попереду самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло два трепетних, неповторних роки.
![Фото 1. Випускнику групи ОКН-2 Дмитру Садакову Коваленко С.П. вручає диплом з відзнакою](/news/24.05.2011/002.jpg)
![Фото 2. Група ОКН-2](/news/24.05.2011/001.jpg)
![Фото 3. Виступає Катя Самойленко](/news/24.05.2011/003.jpg)