Повсюди в першій декаді травня пожвавлюється робота з військово-патріотичного виховання. Для нас стало звичним проведення зустрічей з ветеранами праці училища. Ось і в переддень свята Перемоги наші ветерани знову разом з нами. Найкращі побажання, найщиріші слова вдячності, сувеніри, виготовлені руками учнів, традиційна солдатська каша і, звичайно ж, весняні яскраві квіти Вам дорогі ветерани.
![Фото 1. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/002.jpg)
![Фото 2. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/001.jpg)
![Фото 3. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/003.jpg)
![Фото 4. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/004.jpg)
![Фото 5. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/005.jpg)
![Фото 6. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/006.jpg)
![Фото 7. 9 травня у Роменському училищі](/news/09.05.2011/007.jpg)