Традиційно, щовівторка в училищі проходить загальноучилищна лінійка.
![Фото 01. 01.10.2013](/news/01.10.2013/001.jpg)
І цього тижня, 1 жовтня учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ зібралися на подвір`ї навчального закладу аби підбити підсумки минулого тижня та окреслити завдання на наступний.
Зокрема, керівник фізичного виховання Олександр Полєжай Роменського ВПУ доповів до відома присутніх результати проведення Тижня фізичної культури, в якому активно брали участь всі учні навчального закладу.
![Фото 03. 01.10.2013](/news/01.10.2013/003.jpg)
Заступник директора Ірина Гулак звернула увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку та проживання в гуртожитку. На осуд всіх зібравшихся було визвано учнів групи ОКБ-3, які систематично порушують правила проживання в гуртожитку, тож при наступному такому порушенню вони будуть змушені шукати квартиру для свого проживання.
![Фото 02. 01.10.2013](/news/01.10.2013/002.jpg)
Також, було акцентовано увагу на відвідуванні учнями занять та прогулювання уроків без поважної причини. Порушники – будуть покарані.
![Фото 04. 01.10.2013](/news/01.10.2013/004.jpg)