Наприкінці квітня у місті Суми відбувся обласний ярмарок-виставка товарів широкого вжитку. Активну участить у ярмарку взяв і наш навчальний заклад – ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
![Фото 01. 28.04.2013](/news/28.04.2013/001.jpg)
![Фото 02. 28.04.2013](/news/28.04.2013/002.jpg)
![Фото 03. 28.04.2013](/news/28.04.2013/003.jpg)
Зокрема, училище запропонувало всім гостям та відвідувачам ярмарки широкий асортимент виробів з металу та дерева , які виготовили учні та майстри груп будівельного спрямування. Також талановита молодь навчального закладу представила різноманітні вироби, оздоблені вишивками та бісером. Привертали увагу вироби арт-студії «Сучасні декоративні технології», що діє на базі навчального закладу. Ну, і звичайно, не обійшлося на яр марці і без оригінальних, найсмачніших кулінарних шедеврів, які були виготовлені учнями та майстрами груп кухарів-кондитерів.
![Фото 04. 28.04.2013](/news/28.04.2013/004.jpg)
![Фото 05. 28.04.2013](/news/28.04.2013/005.jpg)
![Фото 06. 28.04.2013](/news/28.04.2013/006.jpg)
![Фото 067 28.04.2013](/news/28.04.2013/007.jpg)
Також, у ході ярмарки були відзначені всі учасники обласного фестивалю художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».
Роменське ВПУ отримало найвищу нагороду і було відзначено Дипломом «Гран-прі».