19-21 квітня 2013 року в Сумах пройшов тренінг для представників громадських організацій Сумської та Харківської областей. Захід відбувся в рамках проекту «Школа громадської активності» за підтримки National Endowment for Democracy (NED). Тренінг проводився Сумським обласним комітетом молодіжних організацій.
Участь у тренінгу взяла член Роменської молодіжної громадської організації «Сузір’я» Марина Галенко, яка ознайомилася з питанням ведення бухгалтерського обліку громадських організацій, дізналася багато нового щодо діяльності МГО нашої та сусідніх областей й участі їх у різноманітних проектах та програмах, що дають змогу молоді розвиватися, бути активними діячами громадського життя країни.
![Фото 01. 25.04.2013](/news/25.04.2013/001.jpg)
![Фото 02. 25.04.2013](/news/25.04.2013/002.jpg)