Днями, в училищі пройшло відкрите засідання методичної комісії професій комп’ютерного спрямування. На засідання були запрошені й інші педагогічні працівники навчального закладу, адже темою засідання стало питання «Створення навчальних відеофільмів як один із напрямків впровадження інноваційних технологій в навчальний процес».
![Фото 01. 26.04.2013](/news/26.04.2013/001.jpg)
![Фото 02. 26.04.2013](/news/26.04.2013/002.jpg)
![Фото 03. 26.04.2013](/news/26.04.2013/003.jpg)
Так, прогрес не стоїть на місці. Раніше, для деяких педагогів комп’ютер був диковинкою та чимось незвіданим, сьогодні вчителі опановують будь-які комп’ютерні програми, вивчають новітні комп’ютерні технології та активно залучають їх на своїх уроках й заняттях. Тож, зовсім не випадково була й обрана тема для опрацювання. Провела майстер-клас по створенню відеофільмів викладач спецдисциплін Вікторія Рибкіна. Вона ознайомила присутніх з поняттям відеоурок та звернула увагу на його особливості.
![Фото 04. 26.04.2013](/news/26.04.2013/004.jpg)
![Фото 05. 26.04.2013](/news/26.04.2013/005.jpg)
Також, присутні навчилися створювати свої відеофільми про життя училища за допомогою програми Pinnacle VideoSpin. Саме завдяки цій програмі можна легко змонтувати відеоролик на основі своїх фото і відео, а також додати до нього звуковий супровід, титри, переходи, ефекти.
![Фото 06. 26.04.2013](/news/26.04.2013/006.jpg)
![Фото 07. 26.04.2013](/news/26.04.2013/007.jpg)
![Фото 08. 26.04.2013](/news/26.04.2013/008.jpg)
У планах керівництва навчального закладу - проведення конкурсу відеофільмів серед педагогічних працівників, де переможці не просто отримають цінні призи, а й навчаться створювати найскладніші відеопроекти.