Традиційно, щороку навесні проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», суть якої полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання. Цього року, акції «Серце до серця» стартувала під назвою «Почуй світ», і присвячена вона збору коштів для закупівлі медичного обладнання дітям з вадами слуху. Закуплене медичне обладнання буде позначене штрих-кодами і передано дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. Слід зазначити, що у минулому році у ході даної акції по Сумській області було зібрано більше 1 млн. грн.
Місто Ромни активно долучилося до проведення акції. Не стоять осторонь і волонтери ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
![Фото 01. 27.04.2013](/news/27.04.2013/001.jpg)
![Фото 03. 27.04.2013](/news/27.04.2013/003.jpg)
![Фото 04. 27.04.2013](/news/27.04.2013/004.jpg)
Так, лише за останні два тижня волонтерські загони пройшли вулицями міста Ромни та підходячи до кожного перехожого, заходячи до магазинів, маркетів та кафе, зібрали чималеньку суму коштів.
Прес-конференції та засідання «круглих столів», покликані розглянути проблему страждаючих на вади слуху людей, були проведені в навчальних закладах міста. До акції приєдналася і влада. Відкриття акції відбулося у залі засідань виконавчого комітету Роменської міської ради.
![Фото 02. 27.04.2013](/news/27.04.2013/002.jpg)
![Фото 05. 27.04.2013](/news/27.04.2013/005.jpg)
Крім того, 18 квітня у нічному клубі «Ромен», пройшла вечірка, присвячена акції «Серце до серця».
![Фото 06. 27.04.2013](/news/27.04.2013/006.jpg)
У рамках акції пройшов такий незвичний захід як «Аукціон побачень». Суть даного заходу полягала в наступному: всі бажаючі додавали своє фото з невеличким описом на сторінку групи в Інтернеті «Серце до серця в Роменському районі», цим самим погоджуючись на 30-хвилинне побачення з людиною, яка виграє аукціон, тобто зробить найбільшу ставку під фото. Побачення проходило в кав’ярні міста «Бордо». Всі отримані від «Аукціона побачень» гроші були докладені до зібраних волонтерами і відправлені до Сумської обласної дитячої лікарні.
![Фото 07. 27.04.2013](/news/27.04.2013/007.jpg)
Для юних роменчан було проведено конкурс «Малюнок на асфальті», а ініціативна активна молодь долучилася до проведення масштабного флешмобу на вулицях міста.
![Фото 08. 27.04.2013](/news/27.04.2013/008.jpg)
![Фото 09. 27.04.2013](/news/27.04.2013/009.jpg)
![Фото 10. 27.04.2013](/news/27.04.2013/010.jpg)
![Фото 11. 27.04.2013](/news/27.04.2013/011.jpg)
![Фото 12. 27.04.2013](/news/27.04.2013/012.jpg)
![Фото 13. 27.04.2013](/news/27.04.2013/013.jpg)
![Фото 14. 27.04.2013](/news/27.04.2013/014.jpg)