23 квітня на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.
Інформуючи про діяльність навчального закладу, заступник директора з НВР Гулак І. В. наголосила на тому, що найближчим часом нас очікує закінчення навчального року, а тому необхідно активізувати сили для покращення своїх навчальних досягнень та успіхів.
Також, у ході лінійки, грамотами та відзнаками були відзначені учні, які брали участь у олімпіадах та викладачі, які готували учнів до олімпіад.
![Фото 01. 23.04.2013](/news/23.04.2013/001.jpg)
![Фото 02. 23.04.2013](/news/23.04.2013/002.jpg)
![Фото 03. 23.04.2013](/news/23.04.2013/003.jpg)
![Фото 04. 23.04.2013](/news/23.04.2013/004.jpg)
![Фото 05. 23.04.2013](/news/23.04.2013/005.jpg)