У всі часи в суспільстві панували певні погляди, смаки, художні уявлення про одяг. Все це пов`язано з професією кравця. Вона є однією з найдавніших і одночасно однією із найсучасніших і найнеобхідніших для людей. Результатом праці кравця є одяг: жіночий, чоловічий, дитячий, зимовий, літній і демісезонний, верхній і легкий.
Кравець - це фахівець, який може виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб. Кравець може допомогти обрати свій стиль, свою модель, дати ділову пораду щодо одягу.
Днями, в місті Суми пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед учнів групи за професією «Кравець». Конкурс складався із двох етапів: теоретичного та практичного. У ході теоретичного етапу учні відповідали на ряд запитань та завдань. А от свої практичні знання конкурсанти показали, створюючи сукню.
![Фото 01. 08.04.2013](/news/08.04.2013/001.jpg)
![Фото 02. 08.04.2013](/news/08.04.2013/002.jpg)
![Фото 03. 08.04.2013](/news/08.04.2013/003.jpg)
![Фото 04. 08.04.2013](/news/08.04.2013/004.jpg)
![Фото 05. 08.04.2013](/news/08.04.2013/005.jpg)
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляли учні - Лебедь Анна та Д`яченко Наталія. Підготували учнів майстер виробничого навчання Т. М. Помаран та викладач Т. М. Пугач.
![Фото 06. 08.04.2013](/news/08.04.2013/006.jpg)
![Фото 07. 08.04.2013](/news/08.04.2013/007.jpg)
![Фото 08. 08.04.2013](/news/08.04.2013/008.jpg)
![Фото 09. 08.04.2013](/news/08.04.2013/009.jpg)
![Фото 10. 08.04.2013](/news/08.04.2013/010.jpg)
![Фото 11. 08.04.2013](/news/08.04.2013/011.jpg)
![Фото 12. 08.04.2013](/news/08.04.2013/012.jpg)
![Фото 13. 08.04.2013](/news/08.04.2013/013.jpg)
У результаті конкурсу Д`яченко Наталія отримала Диплом за участь у конкурсі, а Лебедь Анна зайняла ІІ місце, з цим ми і вітаємо учасниць конкурсу.
![Фото 14. 08.04.2013](/news/08.04.2013/014.jpg)
![Фото 15. 08.04.2013](/news/08.04.2013/015.jpg)