27 березня у Міжнародному виставковому центрі в місті Києві пройшов VIII Міжнародний фестиваль з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні.
У фестивалі взяли участь збірні команди кухарів з різних країн світу.
Проводився фестиваль за рекомендації Всесвітньої асоціації Кулінарних Союзів за такими напрямками як: АРТ-клас за номінаціями (домашнє виконання) та практичні змагання (робота безпосередньо на території змагань) індивідуальної та командної форми участі.
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також взяло участь у даному фестивалі. Так, участь у конкурсі взяла учениця групи КК-2 Кириченко Дар`я. Активну участь у підготовці до конкурсу взяли майстри виробничого навчання училища Корогод Л. М., Токар В. В., Конопленко І. В., Захарченко Н. В., Гайдук Р. І., Мовчан І.В.
![Фото 1. 29.03.2013](/news/29.03.2013/001.jpg)
![Фото 2. 29.03.2013](/news/29.03.2013/002.jpg)
![Фото 3. 29.03.2013](/news/29.03.2013/003.jpg)
![Фото 4. 29.03.2013](/news/29.03.2013/004.jpg)
![Фото 5. 29.03.2013](/news/29.03.2013/005.jpg)
![Фото 6. 29.03.2013](/news/29.03.2013/006.jpg)
![Фото 8. 29.03.2013](/news/29.03.2013/008.jpg)
Роменське ВПУ було представлено у номінаціях: декоративні вироби з солоного тіста та традиційний хліб. Слід відмітити, що дані вироби були представлені на вищому рівні та отримали схвалення членів журі.
![Фото 7. 29.03.2013](/news/29.03.2013/007.jpg)
![Фото 9. 29.03.2013](/news/29.03.2013/009.jpg)
![Фото 10. 29.03.2013](/news/29.03.2013/010.jpg)
![Фото 11. 29.03.2013](/news/29.03.2013/011.jpg)
![Фото 12. 29.03.2013](/news/29.03.2013/012.jpg)
Особливістю нашої учасниці було і те, що вона виступала не в звичайному професійному одязі. Одяг мав основні елементи українського народного вбрання, що привертало увагу не лише учасників та журі фестивалю, а й гостей заходу. Так, одяг для учасниці був виготовлений майстернею кравців Роменського ВПУ під керівництвом майстрів виробничого навчання Помаран Т. М. та Гречаник М. І.
![Фото 13. 29.03.2013](/news/29.03.2013/013.jpg)
![Фото 14. 29.03.2013](/news/29.03.2013/014.jpg)