В м. Луцьк завершився другий день юніорського Чемпіонату України з дзюдо. Визначилися переможці і призери в п’яти вагових категоріях.
![Фото 1. 28.03.2013](/news/28.03.2013/001.jpg)
Так, учень нашого навчального закладу, який навчається на ІІІ курсі за професією «оператор комп`ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія)» Шостак Ігор, став бронзовим призером у ваговій категорії 81 кг.
![Фото 2. 28.03.2013](/news/28.03.2013/002.jpg)
Інформацію про Чемпіонат України з дзюдо також можна переглянути на офіційному сайті Федерації боротьби з дзюдо за адресою: http://www.ukrainejudo.com.