19 березня, традиційно, на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка.
Про питання життєдіяльності навчального закладу проінформував заступник директора з ВР Мірошніченко Ф. Б. Зокрема, він зупинився на питаннях успішності учнів, відвідування занять, дотримання правил поведінки в навчальному закладі та проживання в гуртожитку. Також, було зосереджено увагу на порушниках вищевказаних правил, подальше перебування в навчальному закладі яких буде розглядатися на педагогічній раді.
![Фото 1. 20.03.2013](/news/20.03.2013/001.jpg)
![Фото 2. 20.03.2013](/news/20.03.2013/002.jpg)