Днями на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов конкурс фахової майстерності серед учнів груп «Столяр будівельний». Участь у конкурсі взяли учні груп СТ-2 та СТ-3.
Конкурс проходив у два етапи: перший – теоретичний, під час якого виконувалися різнотипові тестові завдання з технології, матеріалознавства тощо; другий – практичний, що передбачав показ практичних здібностей.
Кожен учасник конкурсу продемонстрував свої найкращі знання та професійні вміння.
![Фото 4. 19.03.2013](/news/19.03.2013/004.jpg)
![Фото 1. 19.03.2013](/news/19.03.2013/001.jpg)
![Фото 2. 19.03.2013](/news/19.03.2013/002.jpg)
![Фото 3. 19.03.2013](/news/19.03.2013/003.jpg)
Переможцем конкурсу став учень групи СТ-3 - Зацаринний Віктор, який працював над темою «Виготовлення дверних коробів, навішування дверних петель та встановлення замків».
![Фото 5. 19.03.2013](/news/19.03.2013/005.jpg)
Підготував учасників конкурсу майстер виробничого навчання Отрішко Г. В.
![Фото 6. 19.03.2013](/news/19.03.2013/006.jpg)