Днями в Роменському ВПУ весь учнівський та педагогічний колективи зібралися в актовому залі, щоб обрати найрозумнішого, найерудованішого, найцікавішого, найкрасивішого, найсильнішого і взагалі най-найкращого хлопця на серед юнаків навчального закладу.
Обирали кращих чарівне журі, до складу якого увійшли: заступник директора з ВР – Ірина Гулак, голова батьківського комітету – Людмила Салій, викладач училища – Оксана Близнюк, методист Роменського ВПУ – Оксана Подоляка та заступник голови учнівської ради Анна Лебедь.
![Фото 1. 15.03.2013](/news/15.03.2013/001.jpg)
За почесне звання «Містер училища»-2013 боролися наступні учні: Олександр Латенков (група АСЕ-1), Юрій Божко (група БС-4), Євген Кліменченко (група АСЕ-1), Олег Величко (група БС-4) та Денис Іваненко (група ОКБ-1).
![Фото 2. 15.03.2013](/news/15.03.2013/002.jpg)
![Фото 3. 15.03.2013](/news/15.03.2013/003.jpg)
![Фото 4. 15.03.2013](/news/15.03.2013/004.jpg)
![Фото 5. 15.03.2013](/news/15.03.2013/005.jpg)
![Фото 6. 15.03.2013](/news/15.03.2013/006.jpg)
Визначити найкращого юнака навчального закладу допомогли ряд конкурсів, які не лише перевіряли на міцність інтелектуальні здібності юнаків, а й дали можливість продемонструвати хист до творчості та креативності, почуття гумору, рівень загальної ерудиції тощо.
Тож, у конкурсі «Моє хобі» хлопці презентували присутнім свої здібності, таланти та захоплення.
![Фото 7. 15.03.2013](/news/15.03.2013/007.jpg)
![Фото 8. 15.03.2013](/news/15.03.2013/008.jpg)
![Фото 9. 15.03.2013](/news/15.03.2013/009.jpg)
![Фото 10. 15.03.2013](/news/15.03.2013/010.jpg)
![Фото 11. 15.03.2013](/news/15.03.2013/011.jpg)
Яким хлопці бачать моду майбутнього було представлено у ході конкурсу авангардної моди «Гості з майбутнього».
![Фото 12. 15.03.2013](/news/15.03.2013/012.jpg)
Свою спритність юнаки показали під час спортивного конкурсу, ну а інтелектуально-жартівливий конкурсу розкрив присутнім незвідані грані розуму та ерудованості конкурсантів.
![Фото 13. 15.03.2013](/news/15.03.2013/013.jpg)
![Фото 14. 15.03.2013](/news/15.03.2013/014.jpg)
![Фото 15. 15.03.2013](/news/15.03.2013/015.jpg)
![Фото 16. 15.03.2013](/news/15.03.2013/016.jpg)
![Фото 17. 15.03.2013](/news/15.03.2013/017.jpg)
![Фото 18. 15.03.2013](/news/15.03.2013/018.jpg)
![Фото 19. 15.03.2013](/news/15.03.2013/019.jpg)
![Фото 20. 15.03.2013](/news/15.03.2013/020.jpg)
![Фото 21. 15.03.2013](/news/15.03.2013/021.jpg)
![Фото 22. 15.03.2013](/news/15.03.2013/022.jpg)
Визначити переможця конкурсу членам журі було досить важко, адже кожен учасник був по-своєму оригінальний, талановитий, з почуттям гумору. Хлопці розповідали про себе, про те, яким вони уявляють своє майбутнє, ділилися мріями дитинства, демонстрували танцювальні та спортивні вміння, красномовно освідчувалися в коханні, читали вірші, дотепно відповідали на питання ведучих, і однозначно впоралися з усіма завданнями. Окремі учасники користувалися особливо сильною підтримкою публіки. Загалом, було весело, цікаво і красиво.
У перервах між конкурсами аудиторію розважали пісенні виступи учнів Роменського ВПУ.
![Фото 23. 15.03.2013](/news/15.03.2013/023.jpg)
![Фото 24. 15.03.2013](/news/15.03.2013/024.jpg)
![Фото 25. 15.03.2013](/news/15.03.2013/025.jpg)
«Містером училища»-2013 , який набрав найбільшу кількість балів став Олександр Латенков . «Містером глядацьких симпатій» було визнано Євгена Кліменченко, титул «Містер привабливість» дістався Денису Іваненко, «Містером мужність» став Олег Величко, а «Містером рішучість» було обрано Юрія Божка.
![Фото 26. 15.03.2013](/news/15.03.2013/026.jpg)
Всі учасники конкурсу отримали медалі та подарунки, які підготував батьківський комітет навчального закладу.
![Фото 27. 15.03.2013](/news/15.03.2013/027.jpg)
Вітаємо учасників та переможців!