З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.
Відкрита виховна година «Низький уклін, Вам, мамо!» пройшла напередодні Міжнародного жіночого дня в групі СТ-1. Провів виховну годину класний керівник групи – Віктор Савченко.
На свято завітали матері учнів, викладачі, майстри училища. Сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня лунали на адресу гостей. Хлопці побажали жінкам міцного здоров`я, великого жіночого щастя, добра, любові, спокою та добробуту в домі.
![Фото 3. 07.03.2013](/news/07.03.2013/003.jpg)
![Фото 4. 07.03.2013](/news/07.03.2013/004.jpg)
![Фото 1. 07.03.2013](/news/07.03.2013/001.jpg)
![Фото 2. 07.03.2013](/news/07.03.2013/002.jpg)
Присутні мами з нагоди свята отримали грамоти та величезне «дякую» за виховання своїх синів – підростаючого покоління.
![Фото 5. 07.03.2013](/news/07.03.2013/005.jpg)
![Фото 6. 07.03.2013](/news/07.03.2013/006.jpg)