28 лютого 2013 року в м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках проведення міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» відбулася науково-практична конференція «Роль соціального партнерства у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників».
На конференції обговорено стан та перспективи розвитку соціального партнерства у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.
Участь у конференції також взяла делегація від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі директора навчального закладу Павла Помарана, методиста училища Оксани Подоляки та економіста Тетяни Головко.
![Фото 1. 01.03.2013](/news/02.03.2013/001.jpg)
![Фото 2. 01.03.2013](/news/02.03.2013/002.jpg)
![Фото 1. 03.03.2013](/news/02.03.2013/003.jpg)
Директор Роменського ВПУ Павло Помаран виступив із доповіддю на тему «Розвиток соціального партнерства – важлива умова підготовки конкурентоспроможних робітників», піднявши питання забезпечення функціонування конструктивної моделі соціального партнерства на ринку праці в сучасних умовах.
![Фото 4. 03.03.2013](/news/02.03.2013/004.jpg)