Остання виховна година під назвою «Життя людини - найвища цінність» пройшла днями у випускної групи ОКБ-3. Провела захід класний керівник групи – Ірина Дівенко.
![Фото 1. 04.03.2013](/news/04.03.2013/001.jpg)
Під час виховної години учні та їх класний керівник згадали щасливі та дружні роки, проведені разом у навчальному закладі, заходи, акції та концерти, в яких брали участь.
![Фото 4. 05.03.2013](/news/04.03.2013/002.jpg)
![Фото 3. 04.03.2013](/news/04.03.2013/003.jpg)
![Фото 4. 04.03.2013](/news/04.03.2013/004.jpg)
Акцентувала увагу Ірина Дівенко і на такому важливому питанні як життя людини, людські цінності життя. Так, саме сьогодні учні групи стоять на порозі дорослого життя. Навчання в училищі закінчується, і перед кожним із них розкриваються двері незвіданого дорослого життя. Хтось хоче стати успішним і багатим, хтось хоче мати дітей та дружню родину, а дехто хоче збудувати кар’єру. Ось саме над такими життєвими цінностями і роздумували учні групи ОКБ-3.
Наштовхнути на думки допомогла поезія.
![Фото 5. 04.03.2013](/news/04.03.2013/005.jpg)
Вічні та важливі життєві поняття були обговорені у ході, з одного боку жартівливої, а з іншого – виховної, гри.
![Фото 6. 04.03.2013](/news/04.03.2013/006.jpg)
![Фото 7. 04.03.2013](/news/04.03.2013/007.jpg)
![Фото 8. 04.03.2013](/news/04.03.2013/008.jpg)
![Фото 9. 04.03.2013](/news/04.03.2013/009.jpg)
![Фото 10. 04.03.2013](/news/04.03.2013/010.jpg)
![Фото 11. 04.03.2013](/news/04.03.2013/011.jpg)
Завершуючи гру всі присутні дійшли висновку, що життя – це не гра. Його не можна пережити двічі, чи повернути окремі моменти та події. Тож, потрібно жити так, щоб ніколи не було соромно за скоєні вчинки та бездумні кроки в житті.
![Фото 12. 04.03.2013](/news/04.03.2013/012.jpg)