Зимові канікули для педагогічного колективу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» - не тільки час відпочити та набратися сил для продовження навчання у ІІ семестрі 2012-2013 навчальному році, це ще й можливість розширити та поглибити свої знання й професійні навички у ході різноманітних семінарів і тренінгів.
Так, саме такий цікавий та пізнавальний семінар-тренінг у січні провела Майборода Людмила Анатоліївна - науковий співробітник лабораторії «Всеукраїнський інформаційно-аналітичний центр ПТО».
У ході семінару працівники училища мали змогу більш детальніше дізнатися про важливість такого методу навчання як презентація, етапи його створення, основні вимоги до слайдів, розглянувши тему: «Підвищення ефективності розроблення та використання навчальних презентацій педагогом професійного навчання». Присутні також розглянули найбільш поширені види презентацій та створили свої.
Наступного дня педагогічний колектив навчального закладу розглянув тему: «Методика застосування навчальних відеоматеріалів професійного спрямування», звернувши увагу на такі питання як типологія відеоматерів та відео навчального призначення. Крім того, присутні створили свої відеоматеріали для подальшого їх використання в навчальному процесі.
![Фото 1. 13.01.2013](/news/13.01.2013/001.jpg)
![Фото 2. 13.01.2013](/news/13.01.2013/002.jpg)
![Фото 3. 13.01.2013](/news/13.01.2013/003.jpg)
![Фото 4. 13.01.2013](/news/13.01.2013/004.jpg)
![Фото 5. 13.01.2013](/news/13.01.2013/005.jpg)
![Фото 6. 13.01.2013](/news/13.01.2013/006.jpg)
![Фото 7. 13.01.2013](/news/13.01.2013/007.jpg)
![Фото 8. 13.01.2013](/news/13.01.2013/008.jpg)