Новий рік – свято подарунків та сюрпризів. От і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» в святкові новорічні дні отримали подарунок. За відмінні знання та активну участь в житті училища, адміністрація навчального закладу подарувала учням екскурсію до обласного центру, міста Суми.
Розпочалася екскурсія відвідуванням «Сумського фарфорового заводу». Так, учні та вихователі відкрили таємницю виготовлення фарфорового посуду, ознайомилися з сучасними технологіями його виробництва та дізналися історію виникнення й подальшого розвитку одного з унікальних підприємств Сумщини, яке протягом багатьох років поєднує в своїй продукції високу якість, доступність і художню цінність.
![Фото 1. 09.01.2013](/news/09.01.2013/001.jpg)
![Фото 2. 09.01.2013](/news/09.01.2013/002.jpg)
![Фото 3. 09.01.2013](/news/09.01.2013/003.jpg)
![Фото 4. 09.01.2013](/news/09.01.2013/004.jpg)
![Фото 5. 09.01.2013](/news/09.01.2013/005.jpg)
![Фото 6. 09.01.2013](/news/09.01.2013/006.jpg)
![Фото 7. 09.01.2013](/news/09.01.2013/007.jpg)
![Фото 8. 09.01.2013](/news/09.01.2013/008.jpg)
![Фото 9. 09.01.2013](/news/09.01.2013/009.jpg)
![Фото 10. 09.01.2013](/news/09.01.2013/010.jpg)
У ході екскурсії учні відвідали і Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна, завітавши на Новорічну святкову казку «Новорічна мандрівка».
![Фото 11. 09.01.2013](/news/09.01.2013/011.jpg)
Крім того, учні Роменського ВПУ також мали змогу прогулятися вулицями міста Суми, придбати сувеніри та отримати заряд позитивної святкової енергії у колі своїх друзів й одногрупників.