Яскрава зіронька зійшла,
свята Вечеря підійшла!
Кутя, вареники, грибочки,
квасоля, риба, огірочки.
Нехай лунає в хаті сміх,
З Різдвом Христовим вас усіх.
Новорічні свята. Їх чекають з нетерпінням не тільки діти, а й дорослі. Кожному з нас незалежно від віку і статі хочеться хоча б якось урізноманітнити своє життя. Хочеться радості, тепла, уваги та здійснення найпотаємніших мрій й бажань.
Одним із головних таємничих новорічних свят вважається Різдво. Саме в цей день, за давньою українською традицією, по хатках лунають дзвінкі дитячі голоси, сповіщаючи про народження спасителя - Ісуса Христа.
Так, 6 січня колядки та вітання з прийдешніми святами вже котрий рік звучать від активістів учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які за доброю традицією, що склалася в училищі, вітають ветеранів праці з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаючи їм здоров`я, щастя та добробуту.
За звичаєм, колядники не залишаються без винагород – маленькі провісники народження Христа отримають за свої віншування солодощі та вдячність господарів.
![Фото 1. 08.01.2013](/news/08.01.2013/001.jpg)
![Фото 2. 08.01.2013](/news/08.01.2013/002.jpg)
![Фото 3. 08.01.2013](/news/08.01.2013/003.jpg)
![Фото 4. 08.01.2013](/news/08.01.2013/004.jpg)
![Фото 5. 08.01.2013](/news/08.01.2013/005.jpg)
![Фото 6. 08.01.2013](/news/08.01.2013/006.jpg)
![Фото 7. 08.01.2013](/news/08.01.2013/007.jpg)
![Фото 8. 08.01.2013](/news/08.01.2013/008.jpg)
![Фото 9. 08.01.2013](/news/08.01.2013/009.jpg)
![Фото 10. 08.01.2013](/news/08.01.2013/010.jpg)
![Фото 11. 08.01.2013](/news/08.01.2013/011.jpg)
![Фото 12. 08.01.2013](/news/08.01.2013/012.jpg)