Уже традиційним стало проведення у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» новорічних ранків для дітей та онуків працівників училища. І цього разу, напередодні Нового року, профспілковий комітет спільно з лідерами учнівського самоврядування підготували для діток феєричне казкове дійство.
Дітей привітали зі святом казкові герої. Але найбільше діти чекали на зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою, які разом з учасниками свята співали, танцювали, розповідали вірші, водили хороводи, грали в різноманітні ігри. Кабінет майорів найрізноманітнішими новорічними костюмами. І кого тут тільки не було: чарівні феї та принцеси, відважні пірати та лицарі, ведмедики, зайчата, навіть мисливці завітали на свято. Дід Мороз з Снігуронькою привітали усіх діток та їх батьків з наступаючим Новим роком та нагородили учасників конкурсів призами. Подарунки та призи для дітей були підготовлені профспілковим комітетом.
![Фото 1. 06.01.2013](/news/06.01.2013/001.jpg)
![Фото 2. 06.01.2013](/news/06.01.2013/002.jpg)
![Фото 3. 06.01.2013](/news/06.01.2013/003.jpg)
![Фото 4. 06.01.2013](/news/06.01.2013/004.jpg)
![Фото 5. 06.01.2013](/news/06.01.2013/005.jpg)
![Фото 6. 06.01.2013](/news/06.01.2013/006.jpg)
![Фото 7. 06.01.2013](/news/06.01.2013/007.jpg)
![Фото 8. 06.01.2013](/news/06.01.2013/008.jpg)
![Фото 9. 06.01.2013](/news/06.01.2013/009.jpg)
![Фото 10. 06.01.2013](/news/06.01.2013/010.jpg)
![Фото 11. 06.01.2013](/news/06.01.2013/011.jpg)
Свято пройшло весело, цікаво та залишило після себе багато незабутніх вражень.
![Фото 12. 06.01.2013](/news/06.01.2013/012.jpg)
![Фото 13. 06.01.2013](/news/06.01.2013/013.jpg)
![Фото 14. 06.01.2013](/news/06.01.2013/014.jpg)
![Фото 15. 06.01.2013](/news/06.01.2013/015.jpg)
![Фото 16. 06.01.2013](/news/06.01.2013/016.jpg)
![Фото 17. 06.01.2013](/news/06.01.2013/017.jpg)
![Фото 18. 06.01.2013](/news/06.01.2013/018.jpg)
![Фото 19. 06.01.2013](/news/06.01.2013/019.jpg)
![Фото 20. 06.01.2013](/news/06.01.2013/020.jpg)
![Фото 21. 06.01.2013](/news/06.01.2013/021.jpg)
![Фото 22. 06.01.2013](/news/06.01.2013/022.jpg)