Новий рік – особливе свято. Його з нетерпінням чекають і дорослі, і малі, адже саме в новорічні свята всі вірять в чудеса й здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Ялинка, запах хвої, Дід Мороз та Снігуронька, мерехтливі прикраси, мандаринові шкуринки – все це повертає нас у дитинство, а у повітрі відчувається подих таємниці й шепіт секретів.
Учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменського ВПУ» також завжди з нетерпінням чекають новорічних та різдвяних свят, й проводять їх традиційно – у веселій, дружній, сімейній атмосфері училища.
Цього року, новорічні свята розпочалися конкурсом на кращу стіннівку, екібану та ялинкову іграшку, які спільно власними руками створили учні груп разом зі своїми майстрами й класними керівниками.
Новорічні стіннівки зайняли свої місця в холі та ще довго будуть прикрашати стіни навчального закладу. Оригінальні поздоровлення, малюнки та прикраси, які можна спостерігати на стіннівках, все це манить до себе працівників та гостей училища.
![Фото 1. 03.01.2013](/news/03.01.2013/001.jpg)
![Фото 2. 03.01.2013](/news/03.01.2013/002.jpg)
![Фото 3. 03.01.2013](/news/03.01.2013/003.jpg)
![Фото 4. 03.01.2013](/news/03.01.2013/004.jpg)
![Фото 5. 03.01.2013](/news/03.01.2013/005.jpg)
![Фото 6. 03.01.2013](/news/03.01.2013/006.jpg)
![Фото 7. 03.01.2013](/news/03.01.2013/007.jpg)
![Фото 8. 03.01.2013](/news/03.01.2013/008.jpg)
![Фото 9. 03.01.2013](/news/03.01.2013/009.jpg)
24 грудня в училищі також пройшла виставка новорічних екібан та ялинкових прикрас. Чого там тільки не було - яскраві кульки на будь-який смак і розмір, веселі сніговики, тендітні сніжинки та інші атрибути новорічного свята. Учні не тільки представили свою фантазію, а й показали себе майстрами виробів з дерева, каменю, паперу, тканин, що є неодмінним атрибутом працівника робітничої професії.
![Фото 10. 03.01.2013](/news/03.01.2013/010.jpg)
![Фото 11. 03.01.2013](/news/03.01.2013/011.jpg)
![Фото 12. 03.01.2013](/news/03.01.2013/012.jpg)
![Фото 13. 03.01.2013](/news/03.01.2013/013.jpg)
![Фото 14. 03.01.2013](/news/03.01.2013/014.jpg)
![Фото 15. 03.01.2013](/news/03.01.2013/015.jpg)
![Фото 17. 03.01.2013](/news/03.01.2013/017.jpg)
Оцінювали творчість учнів адміністрація училища, батьківський комітет та лідери учнівського самоврядування, які й визначили переможців конкурсу.
![Фото 18. 03.01.2013](/news/03.01.2013/018.jpg)
![Фото 19. 03.01.2013](/news/03.01.2013/019.jpg)
![Фото 20. 03.01.2013](/news/03.01.2013/020.jpg)
![Фото 21. 03.01.2013](/news/03.01.2013/021.jpg)
![Фото 22. 03.01.2013](/news/03.01.2013/022.jpg)
![Фото 24. 03.01.2013](/news/03.01.2013/024.jpg)
![Фото 25. 03.01.2013](/news/03.01.2013/025.jpg)
Отже, призові місця на кращу стіннівку розподілилися наступним чином: І місце – МШП-2, АСЕ-2, КК-1; ІІ місце – КЗ-1, КЗ-3, ПП-3; ІІІ місце – ПП-2, СТ-2. Гумористичністю та оригінальністю відзначилася стіннівка групи СТ-1.
Творцями кращих ялинкових іграшок було визнано учнів наступних груп: І місце – КК-3, ОКБ-1, МШП-1; ІІ місце – ОКБ-2, М-1а, АСЕ-3; ІІІ місце: М-1б, ЕГЗ-2.
Переможцями на кращу екібану стали: І місце – ЕГЗ-1, КК-2, ПП-1, ІІ місце – ККа, АСЕ-1, БС-4; ІІІ місце – ОКБ-3.
Призи та подарунки, які підготував учням батьківський комітет, переможці отримали у ході проведення гала-концерту конкурсу «У пошуках нових зірок».