У результаті Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, загинуло від 3 до 7 мільйонів чоловік.
З метою вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу 24 листопада о 15.30 біля пам’ятного знака жертвам Голодомору, що знаходиться по вулиці Дудіна, відбувся мітинг-реквієм. На мітингу були присутніми: керівники міста та району, депутати міської та районної ради, керівники та працівники підприємств, організацій, установ, навчальних закладів міста, громада.
![Фото 1. 24.11.2012](/news/24.11.2012/001.jpg)
![Фото 2. 24.11.2012](/news/24.11.2012/002.jpg)
Участь у мітингу взяли і працівники та учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
![Фото 3. 24.11.2012](/news/24.11.2012/003.jpg)
Державні прапори з траурними стрічками, запалені свічки, і навіть погода немов тужили в цей день за тими, хто страждав і помер від голоду…
Молебень по жертвам голодомору провів настоятель Всехсвятської церкви - протоієрей, отець Димитрій.
![Фото 4. 24.11.2012](/news/24.11.2012/004.jpg)
А о 16.00, схиляючи голови, присутні вшанували жертв тих чорних років хвилинною мовчання.
Також, педагогічний та учнівський колективи училища приєдналися до проведення щорічної Загальноукраїнської акції «Засвіти свічку», запаливши свічки та лампадки скорботи у своїх вікнах, таким чином, згадавши про померлих в жахливі 32-33-ті роки.
![Фото 5. 24.11.2012](/news/24.11.2012/005.jpg)