«У здоровому тілі – здоровий дух», – саме в цьому вкотре переконуються вихованці ДПТНЗ «Роменське ВПУ», які не лише показують найкращі знання та високу успішність, але й активно беруть участь в спортивних змаганнях, результатом яких є не тільки значні досягнення, а зміцнення здоров’я підростаючого покоління.
Так, згідно положення про училищну спартакіаду та календаря змагань напочатку жовтня було проведено загальноучилищний легкоатлетичний крос.
![Фото 1. 28.10.2012](/news/28.10.2012/001.jpg)
Викладачі фізичної культури пояснюють вимоги до кросу.
У запеклій боротьбі серед дівчат на дистанції 500 м. призові місця розподілилися наступним чином: I місце - Міщенко Олександра (група ОКБ-1), II місце - Войтенко Катерина (група ОКБ-1), III місце - Михайловська Діана (група КК-2).
![Фото 2. 28.10.2012](/news/28.10.2012/002.jpg)
![Фото 3. 28.10.2012](/news/28.10.2012/003.jpg)
Дівчата під час кросу.
Серед хлопців на дистанції 1000 м. перемогу здобули: I місце - Дон Віталій (група МШ-2), II місце - Безштанько Ярослав (група КК-а), III місце - Ткаченко Андрій (група КК-а).
![Фото 4. 28.10.2012](/news/28.10.2012/004.jpg)
Хлопці на старті.
![Фото 5. 28.10.2012](/news/28.10.2012/005.jpg)
Тільки найкращі дісталися фінішу.
З 16 по 22 жовтня на базі Роменського ВПУ проходили змагання з міні-футболу між командами І курсу. У результаті, визначилися наступні переможці: І місце – група СТ-1, ІІ місце – група МШП-1, ІІІ місце – група М-1.
![Фото 6. 28.10.2012](/news/28.10.2012/006.jpg)
Під час змагання з міні-футболу.
![Фото 7. 28.10.2012](/news/28.10.2012/007.jpg)
Переможцям – численні вітання та грамоти.