Традиційно, у прекрасну осінню пору свої сили, творчі здібності й таланти вихованці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» презентують під час щорічного училищного конкурсу «У пошуках нових зірок».
І цього року протягом кількох днів свої можливості показували учні трьох відділень училища: будівельного, комп’ютерного відділення, легкої промисловості. Кожна група представила себе в таких номінаціях: художнє читання, вокал та виступ за вибором – театральна сценка, танець тощо.
Конкурс оцінювало досвідчене журі, до складу якого увійшли: заступник директора з ВР – Ірина Василівна Гулак; голова батьківського комітету – Людмила Василівна Салій; керівник драматичного гуртка – Надія Андріївна Полежай; викладач училища, керівник гуртка сучасного співу - Володимир Анатолійович Гурін.
![Фото 1. 29.10.2012](/news/29.10.2012/001.jpg)
Навіть досвідченому журі важко було визначити найкращого.
Тільки веселі, радісні емоції та позитивний заряд енергії переповнювали учасників та глядачів конкурсу, який проходив у затишній дружній атмосфері, де кожен учасник показав себе лише з найкращої сторони.
Переможців буде визначено напередодні Нового року. Згідно умов конкурсу, вони візьмуть участь у заключному гала-концерті та отримають нагороди й цінні подарунки.
![Фото 2. 29.10.2012](/news/29.10.2012/002.jpg)
![Фото 3. 29.10.2012](/news/29.10.2012/003.jpg)
![Фото 4. 29.10.2012](/news/29.10.2012/004.jpg)
![Фото 5. 29.10.2012](/news/29.10.2012/005.jpg)
![Фото 6. 29.10.2012](/news/29.10.2012/006.jpg)
![Фото 7. 29.10.2012](/news/29.10.2012/007.jpg)
![Фото 8. 29.10.2012](/news/29.10.2012/008.jpg)
![Фото 9. 29.10.2012](/news/29.10.2012/009.jpg)
![Фото 10. 29.10.2012](/news/29.10.2012/010.jpg)