У першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День Вчителя – це свято добра, мудрості та любові, свято скромних, але достойних людей, які не просто навчають дітей якихось знань та вмінь з того чи іншого предмету, вони дають підростаючому поколінню путівку в життя, виховують у них почуття гідності, чесності, відповідальності.
Напередодні Дня працівників освіти на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбулися урочистості з нагоди свята. Традиційно, вранці представники учнівської ради вітали всіх працівників училища радісними посмішками та чудовими букетами квітів, таким чином, висловлюючи щиру повагу та вдячність до відповідальної і важливої вчительської роботи.
Окрасою свята стала виставка тематичних стіннівок, що ще кілька днів радувала око всіх перехожих у холі училища.
Дзвінкоголосі пісні, запальні танці та чутливі віршовані рядки подарували учні своїм вчителям під час концерту, що пройшов у актовому залі Роменського ВПУ.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/001.jpg)
Запальні пісні у виконанні викладача училища Надії Полежай.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/002.jpg)
Пісенний подарунок у виконанні учениці групи М-1а Гмири Віти.
Зі словами вітання до педагогів звернувся директор училища П. І. Помаран.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/003.jpg)
Привітав колег зі святом директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. Помаран
Окремі слова вдячності пролунали на адресу ветеранів праці, яких також з радістю запросили до дружньої училищної сім’ї.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/004.jpg)
Ветерани праці із задоволенням знову і знову приходять до рідного училища.
Кращі з кращих отримали з нагоди свята грамоти та подяки.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/005.jpg)
Грамоту з нагоди свята отримала викладач училища Альона Філімонова.
![Фото 1. 08.10.2012](/news/08.10.2012/006.jpg)
Нагороду отримує викладач училища Алла Сененко.