Щороку 10 грудня в усьому світі відзначається День прав людини. У далекому 1948 році Генеральна Асамблея ООН саме в цей день прийняла Загальну декларацію прав людини. Україна з моменту прийняття незалежності теж приєдналася до святкування цієї важливої дати. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не є винятком.
11 грудня викладачами правознавства Король А. М. та Дівенко І. О. було проведено виховні години присвячені цій події. Викладач Король А. М. провела виховну годину на тему «Я – людина, а значить маю права», викладач Дівенко І. О. - «Права та обов`язки учасників ЗНО». У заходах взяли участь учні груп КК-2, АСЕ-2, АСЕ-3, АСЕ-4.
![Фото 1. 19.12.2017](/news/19.12.2017/001.jpg)
![Фото 2. 19.12.2017](/news/19.12.2017/002.jpg)
![Фото 3. 19.12.2017](/news/19.12.2017/003.jpg)
![Фото 4. 19.12.2017](/news/19.12.2017/004.jpg)
![Фото 5. 19.12.2017](/news/19.12.2017/005.jpg)
![Фото 6. 19.12.2017](/news/19.12.2017/006.jpg)