Звітно-виборча конференція
Продовжився Тиждень учнівського самоврядування в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведенням звітно-виборчої конференції.
![Фото 1. 15.12.2017](/news/15.12.2017/001.jpg)
![Фото 2. 15.12.2017](/news/15.12.2017/002.jpg)
![Фото 3. 15.12.2017](/news/15.12.2017/003.jpg)
Згідно порядку денного, було заслухано звіт Учнівської ради за пророблений 2016-2017 навчальний рік. Президент Учнівської ради Олександра Стрижевська звернула увагу всіх присутніх на заходи й акції, які вдалося провести завдяки спільним зусиллям лідерів навчального закладу, адміністрації та педагогічного колективу, й подякувала за активність всіх учнів груп.
![Фото 4. 15.12.2017](/news/15.12.2017/004.jpg)
![Фото 5. 15.12.2017](/news/15.12.2017/005.jpg)
Також про здобутки, які були досягнуто в 2016-2017 навчальному році прозвітували голови відповідних центрів учнівського самоврядування.
![Фото 6. 15.12.2017](/news/15.12.2017/006.jpg)
![Фото 7. 15.12.2017](/news/15.12.2017/007.jpg)
![Фото 8. 15.12.2017](/news/15.12.2017/008.jpg)
![Фото 9. 15.12.2017](/news/15.12.2017/009.jpg)
![Фото 10. 15.12.2017](/news/15.12.2017/010.jpg)
![Фото 11. 15.12.2017](/news/15.12.2017/011.jpg)
![Фото 12. 15.12.2017](/news/15.12.2017/012.jpg)
У ході звітно-виборчої конференції було обрано новий склад Учнівської ради.
«Училище – наша дружня родина»
За участі лідерів учнівського самоврядування та педагогічного складу в рамках Тижня було проведено спортивно-розважальну програму «Училище – наша дружня родина». За звання переможця змагалися команди викладачів «Обана» та команда учнів «Чемпіони».
![Фото 13. 15.12.2017](/news/15.12.2017/013.jpg)
![Фото 14. 15.12.2017](/news/15.12.2017/014.jpg)
![Фото 16. 15.12.2017](/news/15.12.2017/016.jpg)
Веселі й жартівливі спортивні змагання, конкурси, ігри розважили, додали заряду енергії та викликали бурю позитивних емоцій в усіх учасників та присутніх у спортивній залі.
![Фото 17. 15.12.2017](/news/15.12.2017/017.jpg)
![Фото 18. 15.12.2017](/news/15.12.2017/018.jpg)
![Фото 19. 15.12.2017](/news/15.12.2017/019.jpg)
![Фото 20. 15.12.2017](/news/15.12.2017/020.jpg)
![Фото 21. 15.12.2017](/news/15.12.2017/021.jpg)
![Фото 22. 15.12.2017](/news/15.12.2017/022.jpg)
![Фото 23. 15.12.2017](/news/15.12.2017/023.jpg)
![Фото 24. 15.12.2017](/news/15.12.2017/024.jpg)
![Фото 25. 15.12.2017](/news/15.12.2017/025.jpg)
![Фото 26. 15.12.2017](/news/15.12.2017/026.jpg)
![Фото 27. 15.12.2017](/news/15.12.2017/027.jpg)
![Фото 28. 15.12.2017](/news/15.12.2017/028.jpg)
![Фото 29. 15.12.2017](/news/15.12.2017/029.jpg)
![Фото 30. 15.12.2017](/news/15.12.2017/030.jpg)
![Фото 31. 15.12.2017](/news/15.12.2017/031.jpg)
![Фото 32. 15.12.2017](/news/15.12.2017/032.jpg)
![Фото 33. 15.12.2017](/news/15.12.2017/033.jpg)
![Фото 34. 15.12.2017](/news/15.12.2017/034.jpg)
Силу, спритність, кмітливість, швидкість, витриманість та ерудованість проявили учасники обох команд під час різноманітних спортивно-розважальних конкурсів.
![Фото 35. 15.12.2017](/news/15.12.2017/035.jpg)
![Фото 36. 15.12.2017](/news/15.12.2017/036.jpg)
![Фото 37. 15.12.2017](/news/15.12.2017/037.jpg)
![Фото 38. 15.12.2017](/news/15.12.2017/038.jpg)
![Фото 39. 15.12.2017](/news/15.12.2017/039.jpg)
![Фото 40. 15.12.2017](/news/15.12.2017/040.jpg)
![Фото 41. 15.12.2017](/news/15.12.2017/041.jpg)
![Фото 42. 15.12.2017](/news/15.12.2017/042.jpg)
![Фото 43. 15.12.2017](/news/15.12.2017/043.jpg)
![Фото 44. 15.12.2017](/news/15.12.2017/044.jpg)
![Фото 45. 15.12.2017](/news/15.12.2017/045.jpg)
![Фото 46. 15.12.2017](/news/15.12.2017/046.jpg)
Змагання оцінювало досвідчене, компетентне журі у складі: Овчаренка Руслана, Президента обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ, Гудименка Михайла та Олексенко Галини - членів Учнівської ради Роменського ВПУ, Гулак Ірини – заступника директора з навчально-виховної роботи.
![Фото 15. 15.12.2017](/news/15.12.2017/015.jpg)
![Фото 47. 15.12.2017](/news/15.12.2017/047.jpg)
![Фото 48. 15.12.2017](/news/15.12.2017/048.jpg)
Завзято та вміло кожна команда брала участь у різноманітних естафетах. У результаті, перемогла команда учнів «Чемпіони».
![Фото 49. 15.12.2017](/news/15.12.2017/049.jpg)
![Фото 50. 15.12.2017](/news/15.12.2017/050.jpg)
Учасники спортивно-розважальної програми були нагороджені смачними призами, які надав батьківський комітет навчального закладу.
![Фото 51. 15.12.2017](/news/15.12.2017/051.jpg)