Напередодні Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр. в бібліотеці ДПТНЗ «Роменське ВПУ» була проведена виховна година-реквієм «Запали свічку пам’яті».
![Фото 1. 07.12.2017](/news/07.12.2017/001.jpg)
![Фото 2. 07.12.2017](/news/07.12.2017/002.jpg)
![Фото 3. 07.12.2017](/news/07.12.2017/003.jpg)
Учні ознайомилися з трагічним минулим нашого народу: декламували вірші, переглянули відеофільм, поринули у спогади очевидців, які пережили той страшний час.
![Фото 4. 07.12.2017](/news/07.12.2017/004.jpg)
Ведучі навели вражаючі дані про померлих, третю частину яких становили діти, про страшні випадки людоїдства, про харчування людей тих років.
![Фото 5. 07.12.2017](/news/07.12.2017/005.jpg)
![Фото 6. 07.12.2017](/news/07.12.2017/006.jpg)
Глядачі мали змогу ознайомитися з виставкою, на якій була представлена художня та документальна література, присвячена голодомору 1932-1933 рр.
![Фото 7. 07.12.2017](/news/07.12.2017/007.jpg)
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 р. завжди хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією.