У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники. Свято розпочалося урочистою лінійкою, у ході якої щирі вітання та поздоровлення прозвучали від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана.
![Фото 1. 28.09.2012](/news/28.09.2012/001.jpg)
Директор Роменського ВПУ вітає першокурсників зі святом
Традиційно, першокурсникам було вручено символічний учнівський квиток. У свою чергу, вони пообіцяли гідно нести звання учня Роменського ВПУ протягом всього періоду навчання.
![Фото 2 28.09.2012](/news/28.09.2012/002.jpg)
Представники старших курсів передають символічний учнівський квиток.
Підсумки тижня фізичної культури, що проходив з 10 по 14 вересня, озвучив керівник фізвиховання Максим Гордійко. Вітання та пам’ятні подарунки отримали переможці змагань з таких видів спорту як футбол, волейбол, баскетбол.
![Фото 3 28.09.2012](/news/28.09.2012/003.jpg)
Переможці змагань отримали грамоти та солодкі призи.
Продовжилося свято першокурсника відпочинком на березі мальовничої річки Роменки.
![Фото 4 28.09.2012](/news/28.09.2012/004.jpg)
П. Помаран урочисто відкрив свято першокурсників, яке пройшло на мальовничому фоні природи.
Розваги у колі однокурсників, веселі ігри та задушевні розмови, естафети, різноманітні спортивні змагання і, звичайно, конкурс на найсмачнішу кашу – всі ці прекрасні моменти життя відчули на собі першокурсники, для яких святковий день промайнув як одна мить, насичена почуттями радості, щастя та згуртованості.
![Фото 5 28.09.2012](/news/28.09.2012/005.jpg)
![Фото 6 28.09.2012](/news/28.09.2012/006.jpg)
Щасливі моменти відпочинку.
![Фото 7 28.09.2012](/news/28.09.2012/007.jpg)
Учні ВПУ проявили найкращі здібності у ході естафети.
![Фото 8 28.09.2012](/news/28.09.2012/008.jpg)
Тільки найсильніші стали переможцями у змаганнях з підняття гирі.
![Фото 9 28.09.2012](/news/28.09.2012/009.jpg)
Свою вправність дівчата показали під час змагання «Попадання в круг».
![Фото 10 28.09.2012](/news/28.09.2012/010.jpg)
Швидкість та налаштування на перемогу принесли омріяні призи переможцям у конкурсі «Перенесення води».
![Фото 11 28.09.2012](/news/28.09.2012/011.jpg)
Сила та згуртованість – запорука перемоги.
![Фото 12 28.09.2012](/news/28.09.2012/012.jpg)
Досвідчене журі визначило переможця у конкурсі на найкращу кашу.
![Фото 13 28.09.2012](/news/28.09.2012/013.jpg)
Приємна мить нагородження.