Як відомо, проживання в гуртожитку – це окрема цікава та захоплююча сторінка в житті учнів та студентів навчальних закладів. Гуртожиток Роменського ВПУ – друга домівка для кожного проживаючого, до якої знову й знову із задоволенням повертаються учні. У гуртожитку існують свої правила, розпорядок, санітарні дні. Час від часу в гуртожитку проходять різноманітні виховні заходи та зустрічі. Так, наприкінці вересня вихователі гуртожитку організували для проживаючих «Вечір знайомств», у ході якого учні ВПУ ще краще дізналися характер та поведінку один одного, навчилися працювати в командні та розважилися у затишній, радісній атмосфері разом зі своїми друзями, знайомими, однокурсниками.
![Фото 1 27.09.2012](/news/27.09.2012/001.jpg)
Пісні, танці, різноманітні конкурси та розваги – все це допомогло вихованцям гуртожитку краще розкритися, показати себе лише з найкращої сторони та проявити свою творчість й талант.
![Фото 2 27.09.2012](/news/27.09.2012/002.jpg)
![Фото 3 27.09.2012](/news/27.09.2012/003.jpg)
![Фото 4 27.09.2012](/news/27.09.2012/004.jpg)
![Фото 5 27.09.2012](/news/27.09.2012/005.jpg)
![Фото 6 27.09.2012](/news/27.09.2012/006.jpg)
![Фото 7 27.09.2012](/news/27.09.2012/007.jpg)
![Фото 8 27.09.2012](/news/27.09.2012/008.jpg)
І лише дзвінкий сміх, гучні оплески та радісні хвилини, згадуючи миті «Вечора знайомств», ще довго будуть майоріти в уяві мешканців гуртожитку Роменського ВПУ.
![Фото 9 27.09.2012](/news/27.09.2012/009.jpg)